Holenie prosím poradte...

Príspevok v téme: Holenie prosím poradte...
kika2525

Ahojte ked sa oholím pekne do hladka je všetko ok v tej den na druhý deň uz mi vyrastajuú chlpky tak sa chcem znova oholiť ale už mi to podráždi pokožku a s priateľom sa chceme milovať a ja ju chcem mať hladkú lebo sa hanbím ale každý deň ju nemôžem mať hladkú možem si ju holiť tak raz za týždeň vtedy mi pokožku nepodráždi je to u každej tak? holím sa samozrejme tak že si dávam holiacu penu dakujem za rady

01cicus

xDD : najlepsi prispevok v celej teme? ty si najprv precitaj o com ta tema bola a potom hodnot co bolo k danej teme najlepsi prispevok

lollypop789

podla mna ked ma 15 rocne dievca sex, v dnesnej dobe je to uz celkom normalne, horie je to ze uz sexuju aj 12-13rocne, deti, a VAm mile damy by som chela povedat len tolko, ze som zvedava na to keby ste Vy mali teraz 15-16 rokov, ako by ste zili, ake chyby by ste spravili, lebo keby ste mali okolo seba takych ludi,take vply ake ma okolo seba dnesna mladez, urcite be ste neboli taki mudri ako teraz ked ste uz strasi a skusenejsi. Aj vy ste robili chyby za mlada, take chyby za ktore Vas ohovarili starsi ludia. Zivot je raz taky. A naozaj Vam drzim palce aby ste mali stastie so svojimi detmi, lebo nie za kazdu zlu vec, co urobi dieta su zodpovedne jeho rodicia. A ked Vas zaujia moj nazor ja mama 20,a nezacala som sexovat v 15, a ten moj prispevok neznammena ani to ze by som to podporovala, ale musime sa s tym zmierit, lebo ked ja budem mat dieta, bude to este horsie

Lizatko

ahojte..nerozumiem čo tu teraz také veci riešite..mladé, pekné holky a už len chcú mať 15 aby mohli mať sex..je toto normálne? nepozeráte ani na to či budete mať nejaké choroby či ste na to zrelé a už vobec vás netrapi vec že možte byť tehotné..omg..kam to ten svet speje..ja mám 18 a som panna a nehovorím že nechcem sex ale myslím že každý by mal dozrieť na to a zvážiť aj možné riziká. neni to len o tom kto sa skor s kým vyspí...kus by ste sa mali nad tým zamyslieť si myslím..moj názor..

XDD

Sex je z toho čo som skúšala to najmenej a fakt môžem potvrdiť, že zakázané ovocie chutí najlepšie (a prečo by sme mali jest niečo horšie). A no práve, skoro žiadne z mojich záľub snáď až na šitie nemám a niesu dovolené.,. :D A čo na tom ved sme mladí a učíme sa na vlastných chybách.,. A tiež som sprostá blonďavá 15-ka čo nevie čo so sebou a aj viem, že si zato aká som bola budem raz nadávať.,. Ale teraz sa bavím a inak to ani nejde :D :D :D

hassy

15rocne decko nie je na sex pripravene nie len ze psychicky (a vy co sa tu tak prudko obhahujete si hvoorte co chcete, ale pripravene nie ste) ale najma fyzicky!

myslim ze ani nema vyznam reagovat do takychto tem, pretoze to neprinesie nic.pastnastky si stale budu vyrukovat, a obhajovat sa tymi istymi "argumentmi" o tom ako je " ina doba", o tom ako je " dnesna mladez ina" o tom ako dnesne " deti skor dospievaju" a podobne...my starsie sme asi zili v stredoveku :)

MaťušQaa

nečiiitala som všetky príspevky.... len tie začiatky... aa "baba1994" musím povedať že ja s tebou suhlasim...je to každého osobnááá vec... nech si sexuje aj v 12tych alebo 13tych rokoch.. je to jeho soobná vec.... len je to proste decko.... ja som tiež začala v 15tke...no a čo ako teraz? a mám stale toho istého chalana...a len s nim som zatial spala...a teraz mám 16... a nehambím sa za to... a ako ona povedala.... netreba sudiť iba podša veku.... že nekedy to decko je vacej mudrejšie než ten "dospely" člowek.... aaa k tvojej téme... no to svrbenie a zaačervenanie a vyražky či čo to... ja keď sa idem holiť.. pekne na hladko.. vydržii mi to tiež maximálne tak deň.... otm mám tam take tie vyražky a červené pupačiky...(také podraaždené) a nekedy ma to aj svrbíí ... ale nejak po dni-dvoch-troch to prejde..a zas je šetko ok :-) ale cely by som to mať stale hladučke bez chlpkov a vyražok..ale nedá sa to :( :D

ejhahaha

Tak sa na vás dá pekne zabávať, ľudia.
Hádate sa tu kvôli pravopisu a mne pripadá, že tie 15 r. baby majú fakt viac rozumu ako tu tie staršie dámy :-D
Sa tu hádate ako v jasliach.pa

xD

no hej, lenze v mojej vychove mi nikdy nepredkladali sex pred nos a predsa som vyrastla normalne a viem co je sex, viem ako sa robia deti, viem aka s tym prichadza zodpovednost, nie som o nic ukratena, akookeby som zacala sexovat v 15tich