Holenie prosím poradte...

Príspevok v téme: Holenie prosím poradte...
kika2525

Ahojte ked sa oholím pekne do hladka je všetko ok v tej den na druhý deň uz mi vyrastajuú chlpky tak sa chcem znova oholiť ale už mi to podráždi pokožku a s priateľom sa chceme milovať a ja ju chcem mať hladkú lebo sa hanbím ale každý deň ju nemôžem mať hladkú možem si ju holiť tak raz za týždeň vtedy mi pokožku nepodráždi je to u každej tak? holím sa samozrejme tak že si dávam holiacu penu dakujem za rady

levicaaaaa

luckaaaaaaaa: inteligencia človeka nezávisí na tom, akú strednú školu navštevoval... poznám gymplákov, ktorý fetujú jedna radosť, opíjajú sa každý piatok a tiež poznám absolventov a študentov SOU ktorý fungujú normálnejším životom ako spomínaný gymnazisti

levicaaaaa

luckaaaaaaaa: aký máš problém so študentmi SOU ???

baba: gympel a jednotky nezaručujú fyzickú ani psychickú vyspelosť... a to, že tvoji rodičia pred tebou vychovali dve deti tiež nezaručuje žiadny úspech pri výchove teba...

luckaaaaaaaa

dobra vila.. nechcem obranovat baba1994, ale nemala by si hovorit nic o jej pravopisnych chybach, kedze pisat si napisala s Y. mala by si sa doucit vybrane slova.... nerobte sa tu zaujimave baby! je kazdeho osobna vec, kedy zacnu sexovat a neohovarajte a nestarajte sa do druhych. ked je vyspela, mudra, vie co ma robit, preco by nemohla aj sexovat... lepsie, ako nejake detisko z SOU, ktore ani nevie co ej to kondom alebo nieco. je to kazdeho osobna vec, kedy s tym zacne!!! mozno bude niekedy banovat, mozno nie...

dobra vila

Moja, ty si nejaka premudrela. Nepoucaj nas. Jediny, kto si to tu moze dovolit sme my ostatni, kedze reagujeme na tvoj zalozeny prispevok.
Podotknem vsak, ze s tym si povedala hlupost ako svet, ze zakazane ovocie chuti najlepsie, preto ked budeme detom zakazovat sex, tak to skusia co najskor. Myslim, ze aj deti maju rozum, ze nebudu nieco skusat - hlavne takuto vec - len aby urobili napriek. A takisto... sex sa otvorene nezakazuje... aspon ja by som ho nezakazovala priamo... ked si dieta dobre vychovas, ziadny zakaz v tejto oblasti nepotrebujes, lebo bude mat svoj zdravy rozum a urcite moralne zasady a samozrejme mamu, s ktorou sa bude vediet stale poradit a porozpravat. Decka ako ty, aj tak sexuju potajomky, takze chudaci rodicia ani nemaju co zakazovat, kedze o tom drviva vacsina nevie!! To svedci o "kamaratskom" vztahu k rodicovi, vsakze?! Si protirecis a to paradne.
P.S: kam to chodis na gympel a mas same jednotky? Lebo robis zakladne pravopisne chyby, tak by ma zaujimalo, kde na SR mame stredne skoly s takouto slabou vyukou. A potom sa vase jednotky rovnaju jednotkam nejakeho ineho studenta, ktory ma vsak vedomosti zjavne na vyssej urovni... Este vas poberu na vysky a budete iba miesto zaberat viac nadanym, pfff.
Ale v poriadku, nechcem do teba rypat, ukoncime to tu. Od dievcata ako ty, ktore aspon, dajme tomu, celkom slusne a bystro pise, by som cakala aj tak viac rozumu. Trvam na tom, ze ti to raz pride luto, no uz bude neskoro. Vela stastia.
A az budes o takych 10 rokov starsia, tak sa s tym urcite nikde nepys a uz vonkoncom nie svojmu nastavajucemu, ci detom. Ale na to prides tiez sama.

xD

jasne, hlavna vec ze teraz 15rocne deti otvaraju pusy ake su na svoj vek mudre a o par dni budu plakat kvoli "nehode" pri sexe a budu tu vypisovat na fora kadejake peachoviny...kam len ten svet speje.. ja mam tiez 19 a doteraz nestruham frajerku.. a preco?? PRETOZE SOM MALA DOBRU VYCHOVU, SEX MI NIKDY NEPREDKLADALI RODICIA NA STRIEBORNOM PODNOSE... tak mi tu nebude dajaka 15rocna pisat ze je na sex pripravena.. este toto nebolo..x

aluska

baba sexuj si kedy chces..len sem potom nepis ze asi si tehotna a ze co teraz, ma len 15, rodiacia ma zabiju
ten, kto sexuje, ma byt schopny znasat nasledky...ale o tom u teba pochybujem...schopny znasat nasledky -tym nemyslim potrat

baba1994

to som podla vam sprosta len preto ze mam v 15tich sex?? a moji rodicia nevedia co je to vychova len preto ze ich dcera ma v 15 sex?? tak prepacte mile damy.. ale toto fakt sprosty nazor..

moji rodicia vychovali predo mnou uz dve deti, ktore su teraz dospele a maju svoje vlastne rodiny a svoje vlastne deti.. ja mam patnast, chodim na gympel, ucim sa na jednotky.. sex patri k zivotu.. je to prirodzeny pud.. prirodzena vec, ktora k zivotu vzdy patrila.. a ked si hocikto mysli, ze je uz nan dost vyspeli ci po psychickej alebo fyzickej stranke je to naozaj len jeho vec.. su ludia ktory ani v 18 nie su dostatocne vyspeli na nejaky vztah.. a su ludia ktory v 16 maju lepsi ruzum ako 30-rocny.. netreba mladez hadzat do jedneho vreca iba podla veku..

a ked budete svojim dceram hovorit ze 15,16,17 rokov je na sex malo.. tak budu sexovat aj v 14 lebo zakazane ovocie najviac chuti.. ked im neposkytnete oporu a pomoc ako ich priatelky, ktorym mozu hocikedy hocico povedat a o hocico poprosit aj ohladom sexu, tak pride den ked za vami zrazu vasa dcera pride s tym ze je tehotna hoci aj v 16.. a to som zvedava co s tym potom spravite..