Neviem si nájsť lásku ...

Príspevok v téme: Neviem si nájsť lásku ...
sofiaLE

Možno si myslite že som ešte velmi mladá-mám 18 a v maji končím strednú..To už budem mať 19. Problém je však v tom že zatial som nemala žiadny trvacny vzťah-niekoľlko mesiacov , prípadne rokov, čo si v mojom prípade ani neviem predstaviť.. Asi som strašne naročná ja už fakt neviem , proste akoby som na každom len chyby //hladala// ale je nechcem byt taká a nechcem byť //sama// .. Konečne chcem prežívať tie krásne pocity.. Prežila osm ich zatial len raz bolo to strašne krátke a ukončila som to ja, to tiež dodnes neviem prečco asi však najskor z 225 km vzdialenosti .. Tušila som že to asi dlhú budúcnosť mať nebude... Aj ked mam z toho času krásne, no zároven aj bolave spomienky... Ale minulost už nezmením ..
Akoby som sa bála vztahu ja neviem , bojim sa sklamania, z toho že stratím slobodu, že nebudem pre nho dost dobrá.. Možno ma tento ///problém/// viacej mladých ludi... Vo vztahoch si pripadám fakt nejaká /zaostalá/ že to tak divne napíšem...
Čo je lepšie?? Byt single, užívat si slobodu, alebo byt na niekoho viazaná??? Nechcem posobit ako prieberčiva ktorej nie je nikto a nic dost dobry.. Ako vlastne spoznam ze TOTO je //LáSKA??//
Ďakujem za vase nazory!! :) Fakt mam v tom zmatok .... Len proste skuste nedavat rady ze vsetko /pride same// :)

shakti1

lásku musíš cítiť a nie hľadať a byť závislá na niekom brrrrrrrrrrr. láska je o slobode, radosti a sťástí, nie u uväzovaní sa k niekomu. možno sa ani ty sama sebe nepáčiš, nevieš vydržať sama so sebou. pracuj na sebe aby si bola samostatná, silná osobnosť, aby mala čo ponúknuť nie len obálku - fyzickú.... krásne spomienky nikdy nie sú bolestivé. sú len spomienky na ktoré sa ťažko zabúda. skús žiť tu a teraz, všetko s láskou a som si istá, že ti príde čoskoro do cesta a vytrváš v nej....

susibrusi

Ahoj:)ešte pred nedávnom som mala podobný problém, človek si začne uvedomovať, že by už pri sebe chcel niekoho mať. Myslela som na to tak intenzívne, že som začala byť "akčná" a začala som si zháňať známosti, resp. baliť. Možno to vyznie smiešne, v podstate to je aj zámer môjho príspevku, minimálne ťa pobaviť mojou srandovnou skúsenosťou. Teraz som si povesila na krk fakt krásneho chalana presne podľa mojich predstáv a začínam mať opačný problém. Čoraz častejšie chcem byť sama a vyhľadávam spôsoby ako sa vykrútiť zo stretnutí. Neviem kvôli čomu u mňa nastala táto inverzia, ale je to zvláštne. Niekedy si pripadám na hlavu padnutá. Možno aj som, kto vie:)

Každopádne ti držím palce, neboj, keď po niečom túžiš, dostaneš to, len šír okolo seba tú lásku tiež:)Prajem veľa šťastia

Deee

prepac, ale na lasku akosi nie je recept, ktory by sa dal vybrat v lekarni...a ako spoznas lasku? ked nanho budes stale mysliet, ked ti bude chybat a jeho sialene pribehy sa ti nezunuju ani po rokoch spolocneho zivota...