Baby aky je vas nazor na robenie oralneho sexu???

Michala11111

no ja orál teda vôbec ale vôbec nemusím, ale kedže môj priatel ho má rád tak asi raz dva razy do mesiaca sa prekonám a urobím mu to, neviem nejak mi to pripadá také nehygienické. Tak ale len také chvílkové líznutia sú dosť časté pri predohre. Ale priatel mi to absolútne vôbec nerobí, nevzrušuje ma to, skôr mi to je nepríjemné ked si predstavím čo všetko mi odtial vyteká. takže tak

xD

podla mna je to sprijemnenie predohry a je to velmi vzrusujuce a vasnive.. je to tiez dalsi sposob zblizenia a dovery :)mam tor ada, aj ked ja sa trosku hanbim ked mi to robi, ale ja mu to robim velmi rada:) najviac ma tesi ak vidim ze sa mu to paci :))) vtedy je to super

jedinymaznacik

ja neviem aké tu už odzneli príspevky, lebo sa mi to nechce čítať...ja len tak v skratke....milujem oralny sex a rada ho aj robím partnerovi. Aj on to ľúbi...a aj 69 ľubim a hlavne ked ma nezne pridusi aaaaaaaaaa super...

ejmy

no neviem ako vy tu, ale ja som vždy mala partnerov, ktorý zrejme mysleli len na seba. nemám nič proti orálu, ale v rámci toho čo je príjemné a nie ženu vyslovene pridusiť...bohužiaľ, nielen s mojej skúsenosti, ale od veľa žien som počula, že ich partner skoro zadusil tým ako im ho strkal až do hrtanu....a pre mňa najväčším gólom bolo, keď som partnerovi spravila orál a on mi ho potom spraviť odmietol...hmmm.
inak proti orálu nemám absolútne nič a keď sa partneri nesmierne priťahujú a nielen fyzicky, určite je to o inom, ale niektorí chlapi sú fakt ....