Starostlivost o suché chodidla a popraskané paty

Príspevok v téme: Starostlivost o suché chodidla a popraskané paty
sharon55

dobrý den!chcela by som poradit,ako sa starate o svoje chodidla,aby boli jemné a ako sa zbavujete zatvrdlej koze na patach?.jednoducho,chcela by som aby moje nožky boli pestované...čo suvisí aj s navstevovaním pedikerky,ktorá mi odstrani zatvrdnutu kozu skalpelom...to viem,ale jednak to ide do penazi a aj čau... ja pouzívam klasicku pemzu a kupila som si aj skrabku.taku s ručkou v drogerii,ale po týzdni sa mi ta ručka zlomila,ta nasadka stále vypadava..asi by to chcelo nejaku lepsiu a drahsiu..možete mi poradit,resp.s akým kremom mate skusenosti?znama si objednala cez nejaku stranku aj PED EGG,tolko propagovaný v reklame,ale to čo jej doslo,bola len napodobnenina originalu,pilnikové noze su tupé a tak nesplnaju svoj učel...dakujem za vyjadrenia

Mončika

Laurisia tak ak by si bola taká zlatá tak by si mi to napísala o čom boli tie články? Zaujíma ma hlavne že čo na takýto problém pomáha, ďakujem:-)

kamilla

Ženy, mohli by ste aj mne poradiť dobrý krémik na suché chodidlá? Cez leto ich mám veľmi vysušené, neviem či to je tým že veľa chodím v šľapkách alebo my bazény vysúšajú pokožku ale cez zimu ich nemávam až takéto hrozné:/

Laurisia

Mončika veru ze ich nemam ulozene, som si ich len precitala a hned som to pozatvarala, ani ma nenapadlo to ukladat niekde:/ Skus si ale cez google pozriet nejake, tak som ich aj ja nasla. Ale viem ti povedat co tam cca bolo pisane a co nato pomaha

zdenka6

tamarka78

Hej pedikúra stojí tak a ešte dokonca niekde aj viacej. Rozumnejšie je si objednať tú mastičku a ja som tak už aj spravila. Začnem ju používať a som zvedavá či pomôže a po akom čase začne účinkovať

Mončika

Laurisia ani nevieš ako si ma potešila že si mi napísala. Nemáš náhodou tie články uložené? Alebo ako si ich našla? Nie ja ale moja sestra trpí touto chorobou a ja by som jej chcela veľmi pomôcť, ale neviem ako:(

Laurisia

Ahoj Mončika..zaujala ma tvoja otazka..prednedavnom som citala, jeden dobry clanok o takychto ludoch, ktory trpia takymto ochorenim..rada by som ti ohladom toho poradila..trpis touto chorobou ty alebo niekto iny z tvojej rodiny?

tamarka78

Zdenka6 Stale do nej hustime nech si ich uz zacne kremovat, tak raz hadam zacne:-) Ta cena je naozaj dobra, lepsie ako za pedikuru nejakych 15€, teda aspon ja tak platim. Normalne rozmyslam ze si tu masticku objednam aj ja

Mončika

Chcela by som sa Vás spýtať, či neviete o niečom čo pomáha človeku, ktorý má cukrovku a odumiera mu koža na nohach? Je to dosť nutné, tie samozlupovacie ponožky sme vyskúšali ale nebola to žiadna sláva. Nemáte ešte nejaké rady?

sofiaBA

Ja poznám také nové samozlupovacie ponožky, ktoré majú aj dve vrecúška SPA na záverečnú bublinkovú kúpeľ. Tuším, že to bola značka CELKIN ako pre mňa pedikúra doma - všetko bez stresu .

valentina89

Môj manžel má cukrovku a samozlupovačky sme skúšali - teda číslo 45. Boli sme nadmieru spokojní a ďalej odporúčam na následujúce ošetrenie krém so slimačím extraktom na nohy. Je na také drobné ranky a veľmi pekne hydratuje.