90.Dnovka od 15.2 (Pondelok), Hladam partacky..

Príspevok v téme: 90.Dnovka od 15.2 (Pondelok), Hladam partacky..
Sesi

Caute bambulky..Nechce sa k vam neaka ku mne pridat??Od pondelka zacinam..Viacerim nam to pojde lepsie..Ja som tuto dietku uz drzala z babami z tohto fora.vydrzala som viac ako 2 tyzdne..dala som dole 4Kg..ale potom prisli narodeniny a torta a tak ved chapete ma..takze ak mate niektora zaujem sa pridat..tak smelo mi napiste..budem len rada..uz sa na vas tesim.Inac mam 18 rokov
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

M.P.

inak mám pocit, že som hádam zas o trošku schudla, len sa nechcem vážiť teraz. včera som po dlhom čase robila všelijaké posilňovacie cviky a som rada, že konečne aspoň trošku cítim svaly, lebo po behu už svalovicu vôbec nemávam.

M.P.

no baby kde ste zas? dnes vitamíny, som hore od šiestej a ešte je len sotva desať a už chodím ako pes s prebitou nohou a som nervózna :) dala som si mrkvu, kapustu, karfiol, kaleráb, paradajky a cibuľku na plech, podliala vývarom zo zeleninovej kocky a piecť to. nutne potrebujem niečo teplé do žalúdka. dnes iba surová zelenina a ovocie éééé. dúfam, že mi to pomôže. čudujem sa ako som na začiatku diéty vydržala ovocný deň len na 3 kusoch ovocia. teraz by som sa asi scvokla.

M.P.

čo sa týka tej chuti na mäso, tak tú už ani ja nemávam, jem ho málo ako som si uvedomila v poslednej dobe, asi musím pridať v tomto :) a chlieb a pečivo nejem už takmer vôbec, napr ku ryži som si to nevedela predstaviť ani na začiatku diéty.

M.P.

Baronka, ale veď to nevadí, bolo nás tu viac takých čo sme začali nie rovnako, len časom baby prestali písať. A píšeme si aj medzi sebou v rôznych témach :) Plánujem sem písať aj ďalej keď skončím 90dňovku, ak bude s kým a niekto bude ochotný čítať to tu po mne :) Poprípade aj mimo fóra nemám problém písať. Lepšie sa mi to píše sem akoby som sa o tom mala baviť s nejakou kamarátkou napr. Neviem čím to je, ale je to tak.

Kvetinky skús, som zvedavá čo ti povie. A hlavne ako zasa skritizuje 90dňovku niekto kto nevie o čom je :) Dnes som mala cestoviny samozrejme s paradajkovou omáčkou, ale už by som si ozaj dala aj niečo iné, tak asi poprosím maminu, nech mi urobí tie indické placky keď sa jej bude chcieť, ja fakt nemám čas babrať sa s tým teraz. A na večeru som si urobila toast, ale nie z toastoveho chleba, ale normálne z celozrnného, dala som si tam takú paprikovú pomazánku, paradajky a bazalku. no a som zvedavá čo bude zajtra na ovocie... Boh ma ochraňuj :/

kvetinky

MP
tak dnes som mala tie indické placky...a čo sa týka pohybu,tak už len korčule a bycikel...orbitrek už nie...ked je pekne,berem korčule..robím brušáky..
utorok idem doktorovi sa poradiť o čo ide vlastne,či mi vie nejako poradiť...
ako som povedala,mesiac a ked nič,idem späť preč..lebo ja znechutená si nebudemkupovať iné oblečenie na leto ked mam plnu skriňu do ktorej sa nedám :-(
čo si dnes papala?

Baronka

M.P., ále boli mi blbe sa ozvat, kedze vy sa tu uz poznate a pritom ja som zacala odznova drzat tu dietu len pred 3 tyzdnami :) tymto nespadam do fora :))
Ale sledujem Vás a drzim Vám prsty...a dobojujte, to áno...ked ste uz začali, tak bola by fakt škoda teraz prestať :)
Inak ani ja uz tak necítim hlad, ako predtým, zrejme to bude tým vývarom z kocky bujónu, uz ani kusok chlebíka nemusím, ak si robím trebárs dusenú ryžu...inak neviem ako je to s vami, ale ja som prestala mať chuť na mäso - dnes mam bielkoviny, ale vyhral to "moj grecky" salat so syrom :)

M.P.

ahooj Baronka. ja to už chcem dobojovať tak ako sa má, teda zatiaľ neplánujem vynechať tie ovocné dni, dnes mám 70 deň, tak tých 20 ešte nejako zvládnem a potom ďalších 90 dní ovocný bude len cca raz za týždeň. a možno aj viac, keď už nebudem mať študijné povinnosti tak to pôjde lepšie. a čo že si sa neozvala? potešíme každému človeku, čo s nami bojuje a delí sa o skúsenosti :)

kvetinky, vôbec necítiš hlad? to by som brala :)problémy so šž to neznamená, že nemáš hlad, hlad máš normálne ako každý človek, len priberáš aj z diétnych a nízkokalorických jedál. ale ak máš pocit, že niečo nie je v poriadku, tak skús. a ako s tým športom? obmedzila si ho, či nie? čo si dnes varila?

Baronka

ahojte dievčata,
sledujem Vas pravidelne, ale neodvazila som sa zatial ozvat :)
aj ked...teraz mi nedalo :)
tuto dietu som drzala zhruba pred rokom, schudla som cca 16 kg, pricom prvy mesiac som mala aj ovocne dni, potom dalsie som proste vynechala a pokracovala len v obmienani tychto troch dní...a podarilo sa... i ked je pravda, ze som dalsich 90dni nedrzala, schuti som doslova zrala vsetko...a pribrala som naspat 5 kg, teraz asi tak mesiac drzim tuto dietu znovu a schudla som 3,5kg bez tych ovocnych dni + sem tam nejaka cokolada..cvicim asi tak 15-20 minut raz za 3-4 dni...a pijem hodne zeleneho caju - bez cukru, samozrejme kavu tiez bez cukru... takze si myslim, tie ovocne dni su fajn - ale zhruba len na precistenie organizmu...kludne teraz, ked uz mate pred koncom tak by ste ich mohli aj zrusit ... mne to nespravilo nic, aj teraz co chudnem, tak ich vynechavam... drzim prsteky Vam :)