Ponuka prace? Financné skupiny!

Príspevok v téme: Ponuka prace? Financné skupiny!
Olivia09

Neviem ani kam to mam napisat, jednoducho som taka rozculena, ze potrebujem pocut nazor aj niekoho ineho:) som studentka, a popri studiu si hladam pracu alebo brigadu...Zarazilo ma, kolko firiem ponuka "SERIOZNU ADMINISTRATIVNU PRACU" pricom ked tam zavolate, jedna sa o financne poradenstvo a neviem ake klamstva ludi, ktorych sami musite najst, nalakat a predat...mate skuseonosti s takymito organizaciami???pretoze ja som to ako naivna este vtedy strdoskolacka skusila...a pretoze NEVERIM TOMU,ze niekto na TOMTO moze zarobit..je to smutne..aj z toho hladiska, ked niekto studuje 5 rokov vysoku skolu a potom mu akasi FINANCNA SKUPINA ponuka robotu , kde moze zarobit statisice a nepotrebuje ani vzdelanie prveho stupna!!!!!

neznamy xp

Fuha,zboznujem nazory ludi ktory nevedia o com pisu/hovoria. To ze mas skusenost a neppochopil si,alebo si hovno zarobil to este neznamena ze to nefunguje!!Ja som v spolocnosti Winners Group a.s. Pracoval, niekedy sa dary zle no niekedy fantasticky,ale najviac co ocenujem je sistem vzdelavania (ucenie k schopnosti- obchodovat,menezovat,viest a podnikat.) Vdaka vynikajucemu vycviku ( BIZNIS Vycviku ) som dnes majitelom niekolkych firiem vozim sa na audi chodim 2x rocne na dovolenku a mam to o com.mnohy snivaju a vdacim len systemu Winners Group.Urcite ste si vsimli gramaticke chyby v tomto texte, dovod je taky ze gramatiku absolutne neviem,dokonca som aj 2maturoval a napriek tomu zarabam niekolko.nasobne viac ako 90% z Vas ktory toto citaju!Ci.si myslis to alebo ono aj tak je to jedno.Jedine co dnes funguje je to ze sk nieco chces musis si to kupit a na to potrebujes prachy!Mozno ich vo WG nezarobis vela tak ako ja,ale ukaze ti cestu ako sa k nim dopracovat!Cau

Valerie

Adam krt
Suhlasim s tebou, tvojimi nazormi, mas pravdu. Ale UPLNE inak to funguje v OVB a Winnersgroup. V OVB 1 clovek musi byt zdatny na to, aby dokazal vyriesit klientovi aj hypoteku, aj poistky, aj lizing, ci ostatne veci k spokojnosti klienta. Vo WG tieto veci robia odbornici, kazdy ma na starosti svoju PARKETU. A v tomto je ten podstatny rozdiel :-)

system

tzv. MLM (multi level marketing) alebo lepsie povedane marketingova pyramida.

Len hlupak uveri tomu ze sa tam da zarobit sta tisice korun. Jasne da sa natom nabalit, ale vzdy bude mat najviac ten ktory je na vrchole (zakladatel).

Neznasam ludi co to robia. Presviedcaju len aby na niekom zarobili debilnych 10 alebo 20 €. Vela "kamosov" ma do toho tahalo ze super robota sem tam prides na sedenie, spytas sa baby rodiny a mas v kapse 100 € poistky treba a bludy. Az potom uvidite kto je dobry kamos. dobry kamos by vas do takej kktiny netahal ;)
----------
Moje skusenosti:
1. OVB - raz ma kamos dotiahol do ich spolocnosti, vtedy som este netusil co to je, no po prvom sedeni som zistil. Ten co mi to vysvetloval mi vravi ze on tam pracuje uz 7 rokov a ze je spokojny. ( v duchu som si pomyslel kde ma vlastny dom ? kde ma audinu ? (pred budovov bolo len jedno firemne smart :D)dokonca mi hned naplanoval dalsie stretnutie ci chcem alebo nie, povedal som mu ze mi nevyhovuje ten den, dal iny, povedal som mu ze nevyhovuje cas, dal iny :D proste sa nedal odkopnut tak som len prikivol ze OK ( viac ma tam nevidel) :D

2. Winners group (financne poradenstvo) - Posedenie na kavicke s kamoskou ktora ma presviedcala aby som sa k nim pridal. Jasne ze som sa nepridal. o mesiac som sa jej pytal " tak ako ide busines ? " a ona ze : " ja uz pre tu firmu nerobim, nemala som cas " ... najprv tam taha ludi a potom sa nato vykasle . mile od nej.

btw: je velmi trapne ak nejaky kamos kresli na papier p...iny a pyta sa ta otazky ako:

- co myslis kolko penazi budes dostavat ak budes dochodca
- co myslis ako delime financny trh .. a pod.
a potom osobne otazky:
- co chces v buducnosti dosiahnut ?
- kolko penazi chces mat ?
- kde chces byvat ?
- staci ti jedno auto ?

a nakoniec ti povie : TOTO VSETKO MOZES DOSIAHNUT LEN S NASOU SPOLOCNOSTOU !
no iste lebo ja som somar co zerie slamu :D

bikerka

poznám to aj ja...

ja som sa už rozhodla že telefon budem zdívať nasledovne:
,,OVB? ,,

pre tých ktorí neviedia je to tiež sprostredkovateľská spoločnosť, ktorá nie je ochotná povedať meno svojej firmy až do 1. školenia....

volali mi x-kárt a tiež som bola vždy neskutočne nahnevaná... :/

Laura11111

No to hej ako ze moze niekto zarobit ale sikovny clovek moze sa prave tkato ak vie svoje schopnosti pouszi. teda komu ikativnost, inteligenciu marketing..ved napr PZP a havarijne poistenie - poistenie auta potrebuje kazdy a priemerne platia ludia v spojeni oboch 400 eur a ked budem mat 50 klientov poradcova prvizia je...na klienta 60 eur z kazdeho a X 50 to je 3000 eur rocne a len za 10 rokov kym auto funguje to je 30 000 eur... milion a to mjusite mat 50 klientov,..len 15 mozu byt kamarati...!!! A kde tkay clovek zarobi v zamestani pri pokladni v TESCU viac ci ako ing. bude mat napr 500 eur ciste bez praxe a moze vediet aj cele ucebnice..viac nedostane..ci si mysli niekto ze mu daju nejaku super pracu rovno riaditela v 23 rokoch a vsetci v banke ho budu akceptovat??? Vazneee naiza.. Tka ti co mate male abicie o 400 eurach meacne nech sa paci.. ale potom sa necudujte preco sa bohati podnikatelia vozia na BMWckach a mercedesoch... keby robili to co vy a hladali pracu za 400 eur chodi an embecke... Drahi....

jajka001_

je to podobne ako kedysi Herbalife,kaleráby, kaleráby....tito podvodnici nikdy nezmiznu,vzdy si najdu svoje cestičky

AdamKrt

Olivia09:

ono neni len OVB. Pravda on robil aj pre nich, ale tvrdil, ze prave diktovanie podmienok, co maju klientom ponukat sa im nepacilo + to, ze mali na spolupracovnikov velmi male naroky, co bolo v neprospech klienta. Tak sa od nich dost velka skupina trhla a maju teraz vlastnu financnu skupinu, ktora uz nepatri pod OVB, ale robi im konkurenciu. Mali aj reklamu v TV i billboardoch. Neni to jeho skupina, na to je moc velka, ale je sucastou tejto velkej skupiny a ma tusim za seba asi 1-2 skupinky ludi v dvoch mestach.

Mne sa zdal trh na slovensku nasyteny, ze je tu toho vela, ale zda sa, ze nasli si vhodnu skupinu ludi, na ktorych sa zamerievaju. Nestazuje si. Aj ma lakal, ze ci by som s nim nespolupracoval, ale ja som skor na technicko-ekonomicke zalezitosti, ako na obchod a lanarenie klientov. Ako hovoril - ludi casto vela technickych detailov odradza od investovania, tak preto sa tieto skupiny snazia vysvetlovat co najmenej. A ja hovorim a analyzujem problem, az moc hlboko z viacerych stran, co vahavsich klientov skor odraza. Proste, na pracu s ludmi treba mat vlohy, alebo sa to naucit. Urcite by som ich pracu nezatracoval, ale to lanarenie ludi maju tak prespekulovane, ze to vela ludi odradza a vidia za tym nieco nekale.

Olivia09

Hm, adamkrt, tak ten tvoj kamos musel mat fakt stastie, zase je na druhej strane pravda, ze niekto na tom asi zarobit musi, lebo by tie financne skupiny nikto nehladal...A musim s tebou suhlasit v tom, ze je to o psychologii a o tom ako presvedcit..uz na druhom skoleni nam ten chlap zacal nenapadne vysvetlovat, ako ist na ludi, co im povedat, co si vsimat, ze na prvom stretnuti treba chvalit byt, auto uces :D...veru aj u nas co sa toho tyka vsade vyskoci OVB...zaujimalo by ma ako sa dari tym, co v tom naozaj zacali robit