Praca napojovej hostesky vo Viedni

Príspevok v téme: Praca napojovej hostesky vo Viedni
Vasil455

Moja partnerka mi pred casom oznamila, ze si nasla pracu vo Viedni.Bude robit v nejakom bare, napln prace je vraj "komunikacia zo zakaznikmi.Oni si nieco objednaju,kupia nejaky drink aj danemu dievcata a ona za to zaraba.Podla nej je to absolutne bezpecne, lebo to vybavuje cez znameho.Nad tym podnikom su aj nejake izby, kt. by prespavala.Moze sa pravda aj s tym zakaznikom vyspat, ale podla nej nemusi a nikto ju do toho nemoze donutit.Prosim Vas aby ste napisali svoje skusenosti, popripade mi pomohli zohnat argumenty,aby som jej to vyhovoril, mimochodom moja frajerka ma 17 rokov.Dakujem a tesim sa na reakcie

mary-anne

robila to pár mesiacov moja kamarátka, má 24r a v pohode, len niekedy sú tí zákazníci otravní a nevládala už piť s nimi :)) ale áno, práca je to dobre platená..a nejde tam o nič viac, ako len o to robenie spoločnosti tomu zákazníkovi..a ona bola tiež vo viedni..

silva1605

Hej v žiadnom prípade ju tam nepúšťaj...je to najv\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"atší hnus na svete..viem o čom hovorím,zažila som to na vlastnej koži..príšla som tam a už prvý pohľad ma neuveritelne zaskočil...zobrala som nohy na ramená a utekala najdalej,kde sa dalo..ak si to bude nahodou čítať tvoja priatelka,tak jej odkazujem:\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"nebuď hlúpučká a naivná,nikdy tam nebudeš mať to čo ti nakukajú\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" ahoj

Vasil455

No samozrejme, zemi to vadi a bojim sa o nu a preto jej to chcem vyhovorit, lebo ona je svato-svate presvedcena, ze tam bude len roznasat drinky a kecat s Nemcami...Odovodnuje to tym, ze ten podnik vlastni kamaratova mama, tak sa nic nemoze stat

Vasil455

No samozrejme, zemi to vadi a bojim sa o nu a preto jej to chcem vyhovorit, lebo ona je svato-svate presvedcena, ze tam bude len orznasat drinky a kecat s Nemcami...

doubledog

a tebe nevadi, ze tvoja frajerka ide robit prostitutku?
a ak skonci v tej viedni, este si moze gratulovat
kludne ju mozu odviezt niekam inam a urobit z nej sexualnu otrokynu, to sa predsa bezne robi

Vasil455

Tak ona tam chce robit cez prazdniny, ale ma o tom velmi idealizovanu predstavu.Mysli si, ze tam budu celu noc len kecat s tymi nemcami a to je vsetko, ze ju k nicomu nedonutia.

dobra vila

Lost, vystudovani ludia si tuna nevedia najst pracu, nieto aby ON hladal pracu JEJ. Daj si dole tie klapky z oci :D. Navyse ma 17??? Nemala by nahodou chodit na strednu?! Nechapem :-O.
To dievca musi mat guraz tak ci tak. Mne uz len z precitania nabehli zimomriavky a to ti este tak otvorene povie, ze moze sa s nim vyspat, ale nemusi??? Je v poriadku?! :-O. Myslim, ze kazde dievca co ma realny pohlad na svet a moralku, by sa tomuto vyhla. Ci je to cez znameho a ci nie. Ktovie akym zvrhlikom (nemusia byt samozrejme, ale niektori isto budu), tam bude robit spolocnost, este ju tam na nieco nabalakaju, alebo ani nebudu musiet a necha sa sama opantat. Neviem, aky ma slecna charakter a povahu, ale byt nou, vyhnem sa tomu (podla toho, ako si to opisal).
Nech ide radsej robit tuna nejaku casnicku, aj tie maju sprepitneho az-az, najma ked je to mlada slecinka.