Virtualne priatelstva

bodynka

Ahoj tak na zakladke som zacala pisat s jednym a trvalo este aj na strednej. Taka detska laska , ktora tak trvala 4 roky. Potom si nasiel "realnu" a prestali sme si pisat.
Potom uz po mojej hadam aj 20tke som s jednym pisala 7 mesiacov , a jedneho dna nenapisal... Ozval sa o par dni ze mu krachol obchod a je na tom zle. Este asi 3- 4 ni pisal a uz som o nom nic nepocula....:((

heaven

Tak rok je uplne v pohode, len pokial to beries ako kamaratsvo, ak to zacnes brat vaznejsie, tak sa to pokazi aj skor. Jeden zaujem nema a druhy ma, alebo sa to otoci, jeden zaujem mat zacne a druhy strati:-)

GiovanniX

4 roky uz mam kamaratku z netu,este sme sa nestretli,ale s jej priatelom uz ano :D ale co meska,to sa neminie :D

tereza-l--os

Mne to trvalo rok a pol .... Po 9 mesiacoch sme sa stretli a bolo to uzasne ... rozpraavali sme sa hodiny a hodiny... Hoci dnes uz nie sme spolu , mozem povedat ze to bolo jedno z mojich najkrajsich obdobi v zivote. Absolutne sme si sadli .... Len skoda ze potom nastali okolnosti , vdaka ktorym dnes uz o sebe nevieme nic.. Ale to je zas iny pribeh .. :(