Chronický zápach

Príspevok v téme: Chronický zápach
sabotér

Dobrý Deň

Myslím, že s problémom, ktorý by som Vám rád opísal, sa tu určite často nestretávate.

Už minimálne 3-4 roky trpím zápachom, ktorý vylučuje moje telo. Neviem presne odkiaľ ten zápach vychádza ale určiře cez pokožku. Ja sám to už ani necítim, pretože som si už zvykol po takej dobe, ale viem že je to pre ostatných ľudí velmi nepríjemné pretože ten zápach vyvoláva u väčšiny ľudí dráždivý kašeľ, čo je premňa naozaj dosť zahanbujúca situácia, vždy keď sa pohybujem medzi ľuďmi. Mám 22 rokov a viete si predstaviť aké to može byť v mojej situácii napríklad hľadať prácu alebo dokonca známosť.

Našiel som tu podobný príspevok:

www.zdravie.sk

Ale bol by som vďačný za každú radu napríklad : na jakého lekára sa mám obrátiť ? (pretože krv mi už brala obvodná lekárka a žiadná odchýlka nebola preukázaná)

Za prípadné rady vopred Ďakujem.

chuj

No mám najradšej , keď sa ešte dakto spýta, či sa umýva. Drhnem sa 3 krát denne, ale na moju smolu, žiadne zmena, ja už fakt neviem.

SarahCon011

ahoj mas prekysleny organizmus preto ten pot aj zapach to sa da odstranit .zavolaj mi viem ti poradit 0911 202 285

lucik.

hrasko - to kupanie hoci aj trikrat za den, nepomoze. Mozno na 5 minut.Ani vonave telove mlieko, lebo ta vona mlieka sa zluci s pachom pokozky a vysledok moze byt nanic.

lucik.

rng tu pisal davnejsie - bolo to o tej chorobe TMAU - myslim, ze tak sa to pise. Pisal o uzivani uhlia, skus vysoke davky carbofitu, to by mohlo zmiernit problem. to je to aktivovane drevene uhlie, nemylit so zivocisnym uhlim

HRAšKO

JA MAM TIEž TAKY PROBLEM NAšI LEKARY TO NEVIRIšIA. TREBA ISť ZA SUKROMNYM ALEBO TO NEHAť TAK ABY SI SI NENAROBYL HAMBU. SKUS SA KUPAť 2 KRAT DENNE A POUžIVAJ TELOVE MLIEKO KTORE DOBRE VONIA A NEJAKU DOBRU VONAVKU A SKUS NA TEN PROBLEM ZO ZAPAHOM ZABUDNUť !!!!!!!!!!

tarilko

Oblicky asi to mozes mat aj zo stravy. Zrejme jes jedla, ktore ti nerobia dobre. Skus to pozorovat a vylucit take jedla z jedalnicka.

pupa44

tak ludia, ja som tento problem nikdy nemala... az na to ze asi pred dvomi-tromi tyzdnami som to mala tri dni.. a doteraz neviem, co to bolo..
rano som vstala a zachvilu som citila zapach (fakt ako keby sa nam niekto vykakal do izby).. a priatel prisiel ku mne a povedal ze to smrdi len okolo mna... ale nebolo to vkuse len v takych intervaloch pocas tych troch dni, tak obcas.. potom to preslo a uz som to odvtedy necitila, ale fakt som bola z toho mimo, ze preboha akoto, ze smrdim, sprchujem sa..no neverila som vlastnemu nosu... je to strasne, kebyze to mam permanentne tak som isto psychicky nadne...
neviem, z coho to bolo a preco to prestalo, takze vam neporadim.. len vam drzim palce aby sa vam tento problem podarilo vyriesit.. :(

oblicky

ludia prosim pomozte mi!
chapem, ze ti, ktori tento problem nemaju, nevedia pochopit, co to pre cloveka znamena, ale ja uz nevladzem zit...:((
odkial sa berie ten zapach? v ktorej miestnosti som, tam je zrazu smrad ako po stolici. ja uz neviem ako dalej. ak su to ozaj oblicky, co mam uzivat? momentalne beriem regalen a lipovitan, lebo som myslel, ze asi zanesena pecen. okrem toho uzivam oreganovy olej. co este?? alebo ku akemu doktorovi ist, ked mi doteraz ziadny nepomohol?? velka vdaka za kazdu radu.