priatel ide na na víkend na školenie

Príspevok v téme: priatel ide na na víkend na školenie
Michala11111

ahojte viem, čo ma čaká ked sem napíšem, odcudzovanie ale ja si s tým neviem rady. S priatelom sme 4 roky spolu a bez seba nechodíme na žiadne chaty nič. A on mi dnes oznámil že nevie kedy ale že pojde na víkend do hôr na školenie. A ja sa idem zbláznim zožiera ma žiarlivosť, neverím mu. Viem že sa tam opijú a ktovie čo potom budú robiť, ale tiež si uvedomujem že mu nemôžem brániť v kariére velmi ma to trápi

Michala11111

AdamKrt zo ženského pohladu možno ani tak nič ale viem ako by reagovali jeho kolegovia chlapi že ho strážim, že je pod papuču.....

Michala11111

rozmýšlala som nad tým že by som u nás v byte (totiž už 2 roky spolu žijeme) usporiadala párty aby som nad tým nerozmýšlala a aby bol na tom ako ja aj on by rozmýšlal čo robím ja. Ale viem že to by bol priatel proti argumentoval by tým že on tam musí ísť že to je jeho robota......

AdamKrt

Co je ponizujuce nad tym, ze zamilovany muz zoberie svoju lasku, ked chce spojit prijemne s uzitocnym ? Normalka...

Michala11111

že by som šla s ním..... vyriešili by sa tým moje pochybosti ale tiež nechcem aby sa priatel musel hambiť pred kolagemi že som ho tam prišla strážiť to by bolo maximálne trápne a ponižujúce

Michala11111

tak tomu verte že on by žiarlil. Ukončila som bakalára a chcela si inžinierske štúdium urobiť inde.Spolužiaci usporiadali takú chatu a ked som povedala priatelovi že tam idem len pozrieť že tam nebudem spať tak sa so mnou rozchádzal a vkuse hádal kvôli tomu. Tak som potom nakoniec šla a ráno o 5 išla preč len aby som tam nespala čo všetci na mna pozerali ako na debila.... Takže on je taký ako ja

co uz

To zavisi od primitivnsti zien, ktore sa tam budu vyskytovat. Ked ich primitivnost bude v tomto vacsia nez toho tvojho, moze to skoncit vseliak a ty sa samozrejme mozes len dohadovat a spekulovat, ci sa tam nieco stalo alebo nie. Ziarlit na primitiva mi pride taktiez primitivne, cize nejako to stravit budes musiet, ak s nim chces zostavat.

Michala11111

no môže byť ale tak si myslím že človek vie len do určitej miery zmeniť svoju povahu a ja som jednoducho žiarlivá a neviem to odstrániť, nedokážem mu veriť.... a preto si neviem predstaviť že bude bezo mna celý víkend s mladými ludmi.....

jajka001_

hmm vies, ale ked ho budes drzat doma na uzde, on sa tym nezmeni, len to potlaci, a zas sa prejavi inokedy, mozno o rok...ja by som mu zbalila zo desat kondomov a upozornila ho na mozne nasledky neviazaneho sexu :)) ale chapem ta, ze sa to to trapi, to je normalne. on by tiez ziarlil, tomu ver... mala by si tiez niekam vypadnut, kym bude prec, aby si nesedela smutna doma.

Khana

Michala nepotesim ta. Ale kazdy psycholog by ti potvrdil a statistikami dolozil, ze najviac su podvadzane tie stihacky.