Avene Cleanance na aknoznu plet

ness

ahojte, ja pouzivam tuto radu (gel, cist.voda a cleance K krem) zatial iba druhy mesiac, takze vysledky este nevidno (takze trpim a cakam :) ) , ale po tom gele som strasne vysusena a cela sa po nom supem. Tapinka, ty si spominala, ze ti tiez nerobil dobre, cim si ho nahradila?

btw aj vy mate sa po tom kreme tak strasne lesknete?

tapinka

siisa25 no asi oboje mi pomahali na plet, pletova voda i krem aj ten zinok,ale vysledky vidno po viac ako pol roku.Tak teraz mam cistu plet,bez vyrazok,trosku mastnu ale predtym bola ooovela mastnejsia.Mala som aj take jazvy po akne(diery),a nejako sa mi to vyhladilo.A z tej kozmetiky je aj taky maly krem na jazvy po akne,aby sa vyrovnala ta pokozka.Aj ten som pouzivala ale teraz nie lebo uz nemam stopy po akne

siisa 25

tapinka ja som si kupila dnes tu dvojzlozkovu pletovu vodu je fakt taka dobra?a nevybieluje nahodou tiez aj fliacky po akne lebo zevraj ten gel ano,nevies o tom nieco prosim Ta,pomaha Ti to na akne?

siisa 25

tapinka ja som brala tiez zinok,ale nikdy som nevydrzala viac ako mesiac,ale ked hovoris ze to pomaha az po pol roku mala by som to este skusit,ja som zasa prestala jest uplne vsetko sladke,to uz musi byt ked si nieco dam,myslis ze aj to by mohlo pomoct s akne?

tapinka

Ahoj siisa 25,ten gel som pouzivala este na zaciatku pred 2rokmi,kupila som si ho 2x,ale mala som vysusenu plet,uplne stiahnutu,nerobil mi dobre,tak len pouzivam pletovu vodu a krem :) Este doplnim niekde som tu citala na fore ze zinok pomaha tiez na plet,kupila som si ho v lekarni vo forme tabliet a beriem ho uz pol roka a az teraz vidno vysledky.stoji to len par eur.

siisa 25

ahoj tapinka,zevraj ten cleanance gel vybieluje flaky po akne,nemas ho nahodou tiez?ja mam tiez mastnu plet a akne a ostavaju mi z toho flaky,neviem uz co robit nic nepomaha

katie11

tapinka

hej, je dobra? tak to si ju pojdem kupit, lebo ten krem je fakt super. Prvy tyzden som sa z neho strasne supala, ale teraz mam uz v pohode plet, a nelesknam sa tak strasne.

kvietok 12

ja mam skarede zapalene virazky,a ostavaju mi po tom flaky,neviete ako sa co najrychlejsie zbavit tych flakoch