Nechce sa so mnou rozpravat!

Príspevok v téme: Nechce sa so mnou rozpravat!
Achjaaaaj

S priatelom sme uz skoro 2 roky spolu. Sex nic moc a frekvencia este horsia. Strasne mi to vadi a tak som chcela zistit o nom viac. Ale neda sa, uzatvori sa do seba. Pytala som sa ho kolkonpartneriek mal a odpoved bola ze sa o tom nechce bavit. Ked som sa ho pytala na 1.sex ppvedal, aby sme zmenili temu. O jeho predstavach nic neviem lebo vzdy Ked sa ho spytamco by odomna chcel povie presne to co robis. Pritom sa pri sexe skoro nikdy neurobi a to sexujeme raz do mesiaca.
Ked sa ho pytam co mu vadi povie ze je vsetko ok. Ale ja by som potrebovala pocut: boze ano toto mi rob, ano toto je dobre, si uzasna a podobne lichotky. Chcem aby objavoval aby skusal aby mi povedal nieco. Ale marne:((((

Nejake ideas co mam s nim robit? ( ja: 25 a 10 partnerov on 30r a neviem aka je bilancia. Viem o 5 vratane mna)

Ahojj

Cize preto s nou necche spavat? Da sa na to pozerat aj tak, ze si pri nej nepripada dost dobry/"skazeny" v tomto ohlade, hej.

niekto

porozpravaj sa snim o rozpravani

ze ti je dolezite aby ste sa viac rozpravali
ze by si onom chcela vediet viac o tom pocom tuzi....
porozpravaj mu o tom ako to citis
ze mas obavy ...
...
nic mu nevycitaj porozpravajte sa ako dospeli

netlac nanho ked sa o takychto veciach neroprava musi si zvyknut na to ze to je normalne takze pomali ;-)

achjaaaaj

No myslim, ze moja trpezlivost je dost silna ked sme pocas dvoch rokov maly dobry sex cca 3x. A ono sa to nezlepsi kym nebudeme komunikovat spolu. nenadarmo sa hovori, ze komunikacia je polka vztahu. S mojimi ex sme si vzdy sadli, vzdy som to citila, ze ano toto sa im paci..ani mi to nemuseli hovorit, aj ked hovorili. Sex bola moja zabava, spestrenie zivota. tesila som sa na nho. Teraz mam skor obavy ako to zas dopadne, ci toto robim dobre, ci mu nevadi toto, tamto, ci sa konecne spravi. Milion myslienok a neviem ci pomoct.

Co by ste robili vy?

Ahojj

Ahoj, tak ja ho chapem, bo som v tomto ako on, i ked v zenskom vydani. Neviem co sa o tom da hovorit z jeho strany...az bude clovek pripraveny na taku skusenost, tak sa tomu otvori. Zrejme ste do toho vhupli jaksi prirychlo (nanho prirychlo). Ty si akosi skusenejsia ocakavajuca iste sposoby a on este len hladajuci sa. Ja si preto neviem predtavit sex len, ci hlavne preto, ze druhy chce byt uspokojeny, ked ja som ovela zdrzanlivejsia a neskusenejsia a tak tu chut v sebe zatial neviem najst. Mozno ten sex nebude takto nikdy, no nema byt ani preco. Preto, ze jeden chce a druhy to tak este neciti? Kde je potom spolocne zdielanie? Takto sa od seba este viac vzdalujete a ten sex, bude stale menej casto, ci vobec. Mozne su aj vycitky, ak bol vychovavany v rodine, kde s prefervoal sex az po svadbe. U nas sa to sice nepreferovalo, no vzdy som to tak chcela, takze tazko zmenim svoje dlhorocne citenie za par rokov len preto, ze inym ubieha cas a chcu to co najskor. Ak sa lubite, najdete spolocnu cestu. Zrejme to bude beh na dlhe trate ako u mna, je to na vas.