chemicky piling...nejak sa mi zda slaby

Príspevok v téme: chemicky piling...nejak sa mi zda slaby
katinkaaa

ahojte.prosim o radu tie co uz absolovali chemicky piling...s kolkou percentnou kyselinou vam kozna lekarka robila chem.piling...
ja som bola vcera a zacala mi s 5 percentn.kyselinou
o 2 tyzd.mi da 10 percentnu a ostane pri nej viac percentnu mi aplikovat nebude...
vcera som nic necitila jemnucke mravcenie a dnes nemam ani podrazdene nic...
pomoze to vobec nejak pleti,mam jazvicky po akne zmierni tento piling nieco?? povedala ze mi bude stacit 4-5 sedeni,no neviem vsade citam az o 70 percent.pilingu
pred chemickym pilingom pouzivam serum od la roche a aj teraz-vlastne po celu domu kym sa mi bude robit chemicky piling

katinkaaa

to je taka predpriprava na tem piling,mam si to aplikovat na vecer.bola som len prvy krat a nic.velmi ma nastve ak tam zaplatim dost eurosiek a nebudem vidiet ziadny efekt...chcela som radsej vyskusat 3Dleser ale dala som sa na toto mam to v mieste bydliska takze...no citam na internete o 30,50,70 percent.kysel. a mne povedala ze zostaneme pri 10 percentnej...nechala mi to vcera na pleti,naniesla,nejaky krem,makeup a az dnes rano som si mala umyt tvar...no uvidim o 2 tyz.ona je doktorka tak si mysli ze mi mozno staci taky roztok chemic.pilingu

bodynka

ahoj, ja neviem kolko perc. peeling mi aplikovala, ale najskor som tam lezala 5 min, troska mi zisla koza pri nose a v kutikoch pier.
Potom som tam bola tusim 10 min a nic. Na treti krat povedala ze tak dlho jej este nik s tym nelezal a ja som necitila nic. Ani to nefungovalo. Povedala ze moja plet proste nereaguje, je nato odolna a tak sme kaslali nato. Ale na druhej strane je vala ludi co im to pomaha. To serum je naco?