Priatel...

Príspevok v téme: Priatel...
xxxyz

Mam mensi problem s mojim priatelom. Je to naozaj uzasny clovek a velmi ho lubim, ale uz dlhsi cas pozorujem, ze sa sprava zvlastne...Stretko uz parkrat odvolal na poslednu chvilu bez toho aby som vedela preco, vyraba si same problemy, chodi za skolu, pytala som sa ho, ci ho v skole nieco trapi a preto tam nechodi, povedal, ze sa mu skratka nechce a nemam to riesit...Tiez sa hada s rodicmi raz ho dokonca nechali v noci spat vonku a domov ho pustili az nad ranom. Mam pocit, ze zacal nieco brat. Nikdy nebol anielik, uz ked sme sa poznali hulil travu, ale este v ramci normy... Ma zacervenane oci, je strasne podrazdeny, mam pocit, ze ho stracam a to nechcem, pretoze som zatial nikoho nelubila tak velmi ako jeho...Prosim poradte mi co s nim mam robit? Naozaj mi na nom velmi zalezi

xxxyz

Je mi jasne, ze to naozaj nevyzera tak, ze by som na nom mohla mat nieco rada, ale s nikym som si tak dobre nerozumela zatial ako s nim... Mame strasne vela spolocnych zalub, nazor a tem na ktore sa s nim da rozpravat aj cele hodiny...Kym nic nebral bol v podstate bezproblemovy chalan...Nechcem ho stratit aj preto, lebo aj on mne uz velakrat pomohol, a tiez to so mnou neni lahke a ja nechcem byt ta co sa tomu druhemu v problemoch otoci chrbtom...

lillyann

drogy su aj biely cukor, alkohol, kofein,... ale su legalne, tak to uz moze mat "normu", vsak...;)

xxxyz:
tvoj priatel berie asi nieco ine ako travu, lebo z nej su ludia povacsine utlmeni a pokojni. Ked nechce riesit svoj problem, ty ho zanho nevyriesis.

levicaaaaa

húlil trávu vrámci normy??? a to je ako??? žiadne drogy sa nedajú užívať vrámci normy... to je od začiatku bez normy...

jajka001_

vies, je pekne ze ho lubis, ale nezabudni pri tom mysliet aj na seba, ak mu mozes pomoct, skus to, ale nenechaj ho stiahnut ta dole. zavisli ludia su nevypocitatelni, nespolahlivi, egocentricki. moze mat dobre srdce, ale jeho problemy, ktore ma so sebou, ti mozu znicit cely zivot. davaj si na seba pozor.