Aloe vera - od koho kupit stavu?

Martin 555

Dobrý deň. Rád by som aj ja čosi pridal do tejto diskusie. Na trhu je obrovské množstvo Aloe vera od rôznych firiem a ľudia sa v tom už ťažko orientujú. Na obaloch sú rôzne informácie, ktorým je len ťažko uveriť keď nijako nieje preukázaná ich dôverihodnosť. Aloe vera gel od firmy LR je podporený dvomi certifikatmi. Certifikát Institut fresenius (treba si vygoogliť čo to je) , ktorým je aloe vera gel od firmy LR označený, je dostatočnou zárukou toho že všetko čo sa o tomto výrobku píše na jeho obale je pravda. Takže ak si niekto na výrobok napíše 99, 9% a podobné nezmysly nech to je aspoň niečim podložené a nie len nejakým pocitom ľudí ktorým to vraj pomohlo.

RNG

Z hkladiska zachovania enzymov a roznych vzacnych komplexnych cukrov je najkvalitnejsiei vymrazeny/lyofilizovany(freeze dried) prasok.
Vsetky ostatne vyrobky musia pouzit "stabilizaciu", konzervanty a podobne, cim sa mnohe latky v aloe znicia.
To je holy fakt, a ostatne tvrdenia su len na pomylenie zakaznika.
Filetovanie znamena odrezanie tenkej zelenej vrstvy z lodyhy a vyskrabanie vnutorneho gelu/rosolu.
Po filetovani sa da rosol pred vyskrabanim oplachnut cim sa to male mnozstvo aloinu zo zelenej supky, co ciastocne vytece da uspesne splachnut, tj vysledny ocisteny a vyskrabany rosol je ten aloe vera gel, ktory neprehana a je velmi hojivy.
Na zachovanie maxima hodnot cerstveho sa tento gel okamzite mrazi a susi vo vakuu.
Enzymi v nom pritomne nemaju moznost rozlozit tie vzacne komplexne sacharidy a samotny suchy prasok je velmi stabilny aj pri izbovej teplote.
Vyhodne je aj postovne tohoto koncentratu(40 ku jednej az 200 ku jednej)
lebo nepotrebujes platit za prevoz hromady vody

zuzany

ahojte, ja pracujem pre nemeckú firmu NWA u ktorej po jednorazovej registrácii za 9,9 Eur (v cene zahrnuté katalógy,prístup do eshopu, office) máte možnosť nakupovať za veľkoobchodné ceny (zľava 40%)a to bez nutnosti pravidelných odberov, nepotrebujete ani drahé štartovacie balíky. Zo začiatku som začala len predávať výrobky s aloe vera,ale dnes si ich už sama kupujem. Sú to najlepšie čo som zatiaľ skúsila a nebolo toho málo.
Ak by mal niekto nejaké otázky na konkrétny problém,alebo by chcel s nami spolupracovať kľudne mi napíšte na zuzany3333@gmail.com rada odpoviem a poradím.

NeviemNick

Neviem prečo si nekupujete certifikovaný výrobok , je to značka LR. Pijem aloe vera gél, obsahuje 92% aloe vera. Je super. Žiadne výhrady, treba brať ale aspň 2 mesiace a ja si myslím že aj napriek cene akú má to stojí za to.

IvetaD

S Aloe Vera mám veľmi dobré skúsenosti. Dá sa zohnať veľmi kvalitné Aloe vera ( s patričnými certifikátmi) za veľkoobchodné ceny a to aj pre nedistribútorov: na Slovensku aj v Čechách totiž začala pôsobiť spoločnosť NWA, u ktorej po jednorazovej registrácii za 9,9 Eur (v cene zahrnuté katalógy,prístup do eshopu, office) máte možnosť nakupovať za veľkoobchodné ceny (zľava 40%)a to bez nutnosti pravidelných odberov, nepotrebujete ani drahé štartovacie balíky. Cenník produktov mám na webe www.nwa.wbl.sk v časti Blue Nature . V prípade záujmu o registráciu ma kontaktujte emailom: iveta.debnarova@gmail.com Rada zodpoviem aj Vaše prípadné otázky.

hammel

Ja si to niekedy robím tak, že nalejem pohár vody, odtrhnem 2-3 listy aloe vera a poriadne to rozmixujem a mám zelený nápoj a nakoniec to precedím a ani tá vrchá šupa tam nieje. Nič mi po tom nieje.