Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ma zena zhruba tyzden pred menstruaciou plodne dni?

sususu

nehovorim nech sa na nu spoliehaju, ale je to take zovseobecenie... jasne ze zavisi aj od toho kedy doslo k styku, lebo ako som uz pisala tie vase zubrienky vedia prezit :-D

M 25

sususu, na túto techniku nech sa žiadna žena nespolieha ...je to blbosť! a každá žena je iná ..otehotnieť môžu kedykolvek

sususu

Bilingsova metoda hovori ze tesne pre menstruaciou su neplodne dni, pocas menstruacie moze dojst k oplodneniu, pretoze spermie sa vedia uchovat aj 3 dni v posve a najplodnejsie obdobie je po menstruacii tak preto.... priemerna menstruacia je cca. 4 dni... tak ak k sexu pride priblizne druhy-treti den mozne oplodnenie tam je...

pirana567

Dobry den. Chcem sa opytat,lebo som uz naozaj totalne zufala...dookola pocitam... posledna menstruacia mi zacala 21.01.-26.01. skoncila, nechraneny pohl. styk som mala 13.02.-to mi vychadza, uz na neplodne dni- VSAK??? Menstruaciu mam nepravidelne cca kazdych 30dni.Uz som si spravila 3teh.testy a vsetky vysli negativne.No este stale som nedostala aj napriek tomu ze bolesti v podbrusku mam ako bezne stale pred.Mozem byt aj tak tehu? A testz som si robila GS mamatest 10,este nikdy ma tento test nesklamal. hmm??? Poradte mi pls

tibike811

tak to su mikromnozstva, a take rychlo schnu...
ale nabuduce nacim pre uplnu istotu docistit, napriklad jazykom :-P

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ma zena zhruba tyzden pred menstruaciou plodne dni? - Fórum - ZDRAVIE.sk