spoluziak

Príspevok v téme: spoluziak
hajja

strasne sa mi paci jede spoluziak,nasla som si ho aj a fb,nemal tam napisane,ze ma vztah,tak som sa tak potesila,lenze potom som klikla na jedno dievca,co ma v priateloch,a mala napisane,ze ma s nim vztah,ja sa z nim nepoznam,ani s nezdravime,nic,kedze to je len spoluziak z vs s inej skupiny,a neviem ani jak sa s nim zoznamit,a ani ci si ho pridat na fb ako priatela ? co myslite ?

hajja

talent na prekrucanie a zvalicovanie mate ruiadny...a uz na vas nereagujem,bo to nema zmysel,aj tak si furt o svojombudete sliepocky,aj zadky mozte tym svojim vyutierat,nech vas maju najradsej

hajja

ze stetky jaaaj :DD.ako viete,ze jer stastny a zalubeny ?hm,vy mate taku telepatiu sa mu naburat do hlavy,ste dobre teda :D
a neverila by si kolkochlapov podviedie uplne bez dovodu aj :)
jakmi moze zalezat na niekom s kym som sa ani nerozpravala ? :D paci sa mi povahou aj vyzorom

cajik

nechcem tu nikoho urazat, a ty si hajja vobec prva komu mam chut tu na fore napisat ze je jebnuta krava.. toto si uz odpustit nemozem

tak ty si sa na neho zadiiivala aj on na teba.. no sak si ho pridaj do priatelov, co tu riesis ?! a uvidis. mozno nakoniec zistis ze je do teba tajne zalubeny a so svojou holkou chodi len akoze, aby si ziarlila. ha ha

anavi2

No za sliepka si ty riadna sa nehnevaj... nikto ti nic zle nepraje len sa do nich nemas montovat ... nemyslim si ze by mi mojho niekto mal prebrat, pretoze vie dobre co ma doma a doverujeme si. A toto co ty tu dokazujes je ubohe a trapne. Prajem ti sa raz zalubit aby si vedela ake to je , chudera ked musis preberat niekomu priatela.
a za dalsie ked tvrdis ze 20 rocny chalan neostane s niekym do smrti tak naco ho chces? Asi ti na nom az tak nezalezi

hajja

ja viem o vtahoch dost mojamila,a viem,ze ked sa necha daktoprebrat asi ta nemiluje jak takjak si tvoja naivna hlavamysli :)