nebavy ma nič

Príspevok v téme: nebavy ma nič
olgy

kcem zomriet nebavi ma žit .žil som kvoli detom a kvoli mojej milovanej osobe 9 rokov ako druh a druška a nekce mi dat šancu čo mam robit.ešte ju vtom podporuju jej rodičia a jej sestra .vipil som si povudal som im ked sa vratia tak sa pojdem liečit ale maju to na haku nedavno si nasla volakeho zasrana .deti sa kcu vratit domov ale ona je ako pomiatnuta neviem to vyriešit poradte .je to teraz na sude kvoli tomu že je zmanimulovana.dakujem

olgy

ako zavolali policajtov ta jej matka zaz ma uražala že mam vypite čo vobec nebola pravda povedal som neh mi daju fukat a ziapala po mne ako sialena potom som stretol jej oca a vyhražal sa mi zabitim boli sme aj v bite a vydel som tu najmlačiu a vobec sa ma nebala poobimal som ju a policajti to vydeli to všetko peklo narobili jej rodičia a len sa smeju stoho že ma druheho je to normalne a nad smrtov stale uvažujem nevladzem takto žit

Avalynne

Poradim ti : Obzri sa dozadu a skus si spoment kde si zrobil chyby TY
Potom si poslednykrat nalej, potom vyhod vsetko chlastunske svinstvo z tvojho pribytku a nech ta nenaapdne sa dalej za flaskou obracat. Tak sa spoj so svojimi detmi, povedz im uprimne kolko pre teba znamenaju a ze ich nemieniš stratit= si ich otec. Bojuj co ti patri ale nezabudaj aj na prava ostatnych. Hlavne si povedz ze : neoplati sa mi zomriet pre par debilov. Ostatnem pre svoju krv, deti. Na druzku sa vyser, najdi si novu partnerku ktorej budes lepsie rozumiet a nenecha ta v stichu.
A niekedy ked nebudes mat rady s niecim, v kludne s chladnou hlavou si sadni, porozmyslaj NAJPRV nad SVOJIMI chybami, ihned ich oprav a povedz si svoje pozitiva.A nezabudni sa VZDY usmievat, to odradi kazdeho zleho cloveka.

olgy

a teraz celu noc nespim berem aj diazepan a nezabera a treba mi hodit po uradoh ale ja sa furt zobudim aš poobede čo stim