Dukanova dieta

orchidejka

zarran: mas nejaky rozsirenejsi zoznam potravin, ktore sa mozu jest a naopak ktorym sa treba vyhnut? lebo ja raz neviem co mozem a co nie.
inak podarillo sa ti nieco schudnut?

Zarran

Aj ja ju držím:D
Začala som od soboty a v stredu končím prvú fázu.Držím ju poctivo,zatiaľ no až na kopček zmrzliny,ktorý som včera fakt zožrala :D,dúfam že to nevadí,bolo to prvý a posledný raz,ale čoho sa trochu bojím je jojo efekt,v tretej fáze je témou,je tam aj ako sa mu vyhnúť,ale predsa...moja krstná je diétna sestra,v diétach sa vyzná,sama schudla pred desiatimi rokmi 40 kg a doteraz sa ešte v jedle obmedzuje aby nebola ešte raz taká jak predtým taže tá fáza s tým jojo efektom...no neviem ale určite nestačí držať diétu len toľko jak píše v tej tretej fáze 1 kg=10 dní,bude to trvať o hodne dlhšie,taže tá istota že o pol roka človek nebude vážiť naspäť 100 kg aj keby vyžral celý McDonald tam neni.

lenušik

vydržala som 4 dni na bielkovinách, ale už sa mi z toho chcelo zvracať a kto to vydržal a schudol s dukanovou diétou tak sa teším s ním :)

tinaf

Ahojte kocky,
rozhodla som sa pre tuto dietu preto lebo ma neobmedzuje.V nedelu som zacala s vahou 68,4kg a dnes vo stvrtok?65,1kg,sice to ja nevidim,no uvidime co dalej.
Tak Vam prajem prijemne chudnutie....

xill

cez tu dietu mozem jest hocikolko? a ta deiata trva ako dlho ako cela dokopy?lebo ked všetky fazy mam zasebou tak potom čo ? odznova:

Alesssandra

moja osobna skusenost:uz ju drzim 4.mesiac...-13kg..ked mam chut na nieco,dam si to..na vianoce to boli kolace,cez skuskove zmrzlina..spomalilo sa to troska..ale ide to stale..uz som si zvykla a sacharidy mi az tak velmi nechybaju..