Uz nemam rada svojho partnera tak, ako kedysi

Príspevok v téme: Uz nemam rada svojho partnera tak, ako kedysi
hmmmm

Ahojte. Chcem vediet, ci sa daco podobne stalo uz aj niektorej z vas a ako by ste to riesili.
S priatelom nie sme zosobaseni. Mame spolu maleho synceka, ktory sa pred par mesiacmi narodil. Maly ma priezvisko po svojom otcovi. Este pred narodenim maleho sme si povedali, ze sa zosobasime az niekedy tento rok v lete.

Situacia sa vsak zmenila, pretoze po porode sa moje zmyslanie akosi zmenilo. Zacala som na partnerovi prehliadala, alebo tolerovala. Teraz napr. sa ja vobec nechcem vydat, napriek tomu, ze uz mame aj synceka. Hoci viem, ze dieta by malo mat oboch rodicov, uplne ma laka myslienka odist z domacnosti aj s malym k svojim rodicom a uz nebyt s partnerom. Mám pocit, ze v niektorych oblastiach sme uplne rozdielni a moc si nerozumieme. Navyse sa mi zda, ze on je dost tvrdohlavy a aj dost casto sa hadame. On sa malemu sice chce venovat a nechce, aby sme ho opustili, ale mam pocit, ze s nim nedokazem byt cely zivot. Moj pohlad na neho sa dost zmenil po porode, ked som sa necitila moc dobre a on chcel stale domov vodit nejake navstevy, napriek tomu, ze som s tym ja nesuhlasila.

Co by ste v takomto pripade robili vy? Hladeli by ste na to, ze dieta ma mat oboch rodicov a zili by ste nadalej spolu, alebo by ste od partnera aj s dietatom odisli?

polosirota

aj som si myslela. Teraz je akosi cudny vyber, preto to ani nepozeram (uz zopar rokov), a cim dalej tym chudsie babenky tam su, ach, a potom ze preco mame stupajucu tendenciu bulimiciek a anorekticiek :) ... ja som sice tiez taka chuda, ako kostra, no ja to mam v genoch, a tak strasne by som chcela pribrat :P ...

Zmijushka

nie, praveze som bola sokovana z toho, ktora to vyhrala. misska je hrozna, druha vicemiss je hrozna a pekna je az tretia vicemiss. uz aj zbytocne tam posielat pekne baby, ked prd z toho. nepochopila som proste. no nevadi:)

polosirota

co nehajam? no nudim sa, tak som na nete, citam si aktuality, fcb, bakalarku uz teraz neriesim, dnes mi to hodne stacilo a co ty?

polosirota

heh, nie :) sestra chcela pozert film na markize, tak som si radsej pisala bakalarku. Ty si pozerala? ako to dopadlo, vyber troch naj bol adekvatny ? :)

polosirota

no, ja som sa toho ani nebala, lebo ja v takych veciach radsej cuvnem, iba ak by slo o skutocne velky utok, kedy by som sa musela fakt branit :D:D:D ale tendencia hadky relativne hrozila, to sa musi uznat :) ..uz mi to tu pripada ako "chat" :D xi