orbitrek

nikki.7

ahojte...

včera večer som sa pridala k vám na orbitreku aj ja....vydržala som 40 minút a pokial mi to dobre ukazuje,tak som spálila 190 KCAL...myslíte že to stačí?mám ho kúpený asi tri roky, možno aj viac,ale doteraz mi len stál,ale už som si povedala že ho oprášim a začnem znovu.

chodievam pravidelne cvičit,ale teraz, v prípade,že sa mi nebude chciet,pustím telku a budem makat na orbitreku.

chcela by osm zhodit ešte aspon nejaké tri kilečká a budem o.k.

rachab

ja ho vrelo odporúčam..Niekedy som na ňom schudla 16 kíl.:) Zo začiatku odporúčam 5x do týždňa aspoň 20 minút, potom čas zvyšovať..

Majulka9999

Ahoj...Ja som si kupila orbitrek mam ho dva tyzdne a cvicim kazdy druhy den a medzi tym chodim pravidelne na bycikel Ale na orbit.cvicim iba 15min Mam si cas navysit alebo na schudnutie to staci??Je orbitrek dobry na brucho a boky ??Dakujem

jessulik

aj ja mám doma orbitrek už dva roky ale cvičila som na ňom hádam 5x.aj mne sa to zdalo nudné ale dnes ráno som is ho oprášila aj ja a dnes začnem aj s cvičením.ja si zapnem na dvd-čku film a tak budem cvičiť.ani sa človek nenazdá a precvičí hodinku:)no uvidíme.

Karina

Orbitrek je dobra vec, len na nom treba pravidelne cvicit. Ja sama ho mam doma uz nejake 2 roky a oprasila som ho len pred par tyzdnami. Je to dost jednostranne cvicenie, minimalne pre mna - nikdy som nebola na take tie beziace pasy a bicykle vo fitku :). Ale pokial si si ista, ze sa tomu dokazes venovat takych 10 20 min denne, tak sa to oplati.