Začal s tým on a teraz neviem ako ďalej??

Príspevok v téme: Začal s tým on a teraz neviem ako ďalej??
sisinkaa

Ako mam povedať kamarátke že mám dlhodobo pomer s jej manželom? Alebo mám zostať ticho a ďalej mlčať? Ona je zaslepená, verí mu všetko. Nechcem jej ublížiť ale už to nechcem tajiť nech vie ským žije. Je to len o dobrom sexe, nič iné v tom nie je. Ide o to, že on stým začal prvý, prvé návrhy, prvé smsky, ja sama by som ho nikdy neskontaktovala.

Natty23

vies ze si sebecka ale nemozez za to????hehe to ma pobavilo ..a kto za to moze?asi ten chlap co?..hmm a tiez ma pobavilo,ze ked si najdes ineho bojis sa aby sa nepreriekol...joj moja zlata pochybujem,ze keby si najdes normalny vztak tak prestanes byt mrcha..podla tvojich slov si myslim,ze to mas v kostiach ....

[zruseny12]

SISINKAA
...a ty co nemas vlastny rozum***ze zacal on prvy***VED SI VEDELA, ZE JE TO TVOJA KAMOSKA ATD.
co myslis,ze ty si o nieco lepsia ako on...ste obidvaja rovnaky...bez charakteru atd.
je mi luto tvojej kamosky...

AdamKrt

sisinkaa:

nemyslis, ze na sex by si si nasla kdekoho ? Nemusis zo seba robit svinku... Naviac, keby si mala priatela, co Ta uprimne miluje, nebol by to ani sex, ale krasne milovanie.

Ako mozes o sebe hovorit, ze si jej priatelka ? Bez urazky - skor by sa to dalo nazvat zakernou mrchou...

jajka001_

suhlasim tu so vsetkymi prispevkami
prečo si myslis, ze ked si slobodna, tak si mozes robit čo chceš? fakt nemas ani svedomie,ani charakter?
nechces jej to povedať, lebo ti jej je luto. chces jej to povedať, lebo ťa on nasral a chces mu to vrátiť.

kajka01

len sem napis ako sa mozes normalne bavit s tvojou kamosokou a pozerat sa jej do oci...ono ak ti to aj podvihlo ego-mala si zostat len pri tom-myslienke ze ta chcel, ale nie aj prakticky realizovat.
Mne tiez nadbiehal kamaratkyn milenec, daval navrhy ale jednoducho som to nedokazala ani keby ma neviem ako pritahoval. mne bolo uz na grc len z toho ze sa pokusal o nieco a vedel ze sme naj kamosky aj z toho som uz mala ciastocne vycitky a to sa nic nestalo!!

sisinkaa

mate59 je to pravda pretoze o tom nemam komu povedat tak som to aspon chcela napisat. Ja viem ze som sobecka ale nemozem za to. Ja som slobodna vzdy som si mohla robit co chcem len ma asi trochu nadchlo to ze mi nadbieha zadany muz. Tento nas sexualny vztah trva uz tri roky a ked si aj poviem ze to chcem skoncit, znovu sa nejak do toho zamotam. Ale viem ze keby si niekoho najdem, keby sa zalubim urcite stym prestanem. Len neviem ako to bude zvladat on lebo ked sme aj boli niekde aj s kamoskou a bol tam nejaky moj napadnik tak dost ziarlil a bala som sa aby sa v niecom nepreriekol. A city su na tom asi tak, ze zo zaciatku ma to steklilo pri srdiecku, citila som take to zakazane ovocie najviac chuti ale teraz mi je uz ukradnuty ako clovek lebo velakrat sa ku mne zachoval ako hajzlik, len ten sex mi zatial vyhovuje.

lussiee

preboha az mi zle prislo... ty mas aj kusok svedomia? nekuse ? vobec? predstav si,ze tebe toto niekto spravi..ale ono vies.. na to prides az ked nieco take zazijes,a verim tomu,ze vsetko sa raz vrati... fuha.. neviem si predstavit ze by moja kamaratka niekolkorocna spavala s mojim chlapom a len tak tie vsetky roky prezite s nou aj s nim by len tak zmizli behom sekundy...to nieje jeho vina. to je tvoja vina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ja na tvojom mieste by som nezatlkala. pravda vzdy vyjde najavo.. cim skor tym lepsie, aj tak si uz v riadnej.. ri.i..
neviem ci sa mam smiat alebo plakat.. fakt ... a toto ma dostalo "nech vie s kym zije, ja jej nechcem ublizit" normalne ma to boli za nu.. ubohost sveta
ale rob ako uznas za vhodne.. len podla mna si strasne sebecky clovek,no v tejto dobe je to vlastne "moderny zivot" a myslim si ze si ani ine reakcie od ludi tuna nemohla cakat......

mate59

len dobrý sex a on s tým začal.Máš neúprimný a pokrivený charakter,vstúp si do svedomia ak vôbec voľajaké máš.Radil by som ti s tým okamžite prestať a nechať ich manželstvo na pokoji.On je tiež pekný hajz*ík a bude sa jej ku**iť s inou ak prestane s tebou.Ako sa s ňou môžeš baviť a usmievať sa jej do očí?Ak je teraz slepá,špina a lož tak či tak vyjde najavo a prídeš aj o tú, ktorú nazývaš kamarátkou.
Až sa raz vydáš, môže ti to spraviť tvoja druhá kamoška a určite ti to nebude moc po srsti.