problemy s priatelom

Príspevok v téme: problemy s priatelom
zuzka0609

dobry den.zijem s priatelom v podnajme,pozname sa rok aj tri mesiace,ja mam 36,on34.neviem ci je problem vo mne,alebo v nom,ale je to stale horsie,pohadame sa kazdy tyzden,pre take veci,hlavne pre peniaze.on mi vycita kazdu druhu vec,co kupim,nechodim minat peniaze na hluposti,iba na domacnost,hlavne do kuchyne.nas mesacny rozpocet nieje velky,ale snazime sa vyzit,aj nieco odlozit,lenze jemu vadi ked kupim salamu za 1€,aleb maso na obed.a zacne sa to tak,ze poviem mu ze som uvarila npr.gulas s knedlou,najprv je dobre,ale o dve minuty uz zacne,naco si zase robila maso,zbytocne si minula dalsie peniaze,takto nikdy nevyzijeme,minies kazdu korunu co mame....atd...a uz je ofucany,vobec sa somnou nebavi,ani neje nic co som spravila.neviem si s nim dat rady.vela krat som mu navrhla,ze ked to ja neviem,aaby on hospodaril s peniazmi a staral sa o domacnost.ale to nie.nieje samostatny,este aj na postu musim ist s nim,lebo nevie vypisat sek.poradte mi,ako nanho,lebo uz som zufala z jeho chovania. dakujem.

zuzka0609

peter25:ja neviem nad cim stale rozmyslam,stale cakam,ze raz pride nieco,co uz naozaj nebudem schopna uniest a ukoncim to snim.mam aj dceru,o nej som doteraz nepisala,ma 13rokov a nieje hlupa,sama mi uz niekolko krat povedala,ze sa chova ako male decko,tiez cakam,ze sa raz ona nezdrzi a povie mu nieco taketo.to sa mu pacit nebude.

peter25

poviem ti to takto, dokonca aj z chlapskej perspektivy, ti poviem, bez od takeho idiota. Ja som chodil s takouto zenou, snazil som sa starat sa o nase spolocne dobro, ked som uvaril, boli tam hrudky, bolo to take hentake, len nie dobre, ked som jej povedal, ze moze uvarit ona, ruky drzala od toho, ked som bol oficialne obleceny, povedala, ze sa obliekam jak nacisticky general aj do ZOO, ked som sa obliekol lezerne, vadilo jej, ze niesom v obleku, ked sme sli von, pozerala furt po druhych, a mne povedala, ze som ziarlivec a neurotik, ze ona je proste taka, ked sme boli v spolocnosti bud ma ignorovala, alebo sa snazila vsetkym ukazat ako so mnou zameta...proste nie a nie docenit to co mala...dopadlo to tak, ze uz 3 mesiac som single, chyba mi dotyk, chyba mi sem tam pusa, sem tam sex, ale neviem si vynachvalit to, ze mam pocit, ze uz takuto chybu nikdy neurobim/inak rozisla sa ona so mnou, potom co som po nej vyletel, ze uz to neviem zniest :)/

zuzka0609

purblanka:ja viem,zeby to nezvladol,ved preto som mu to aj navrhla,ale mylne som sa domnievala,ze sa umudri,naplasi,..ale presne toto som ocakavala,ze nezareaguje nijako,lebo vie ze by sa mu take nieco nepodarilo a musel by mi dat za pravdu

zuzka0609

help:dik za vtipnu ukazku...pobavila ma.na moj napad vymenit si sluzbu v domacnosti neodpovedal,az teraz sa ozval a npisal iba tolko..ze on varit nebude,na to mam zabudnut....je taky zadubeny...jaj

anjelik9

sak mu nabuduce teda sprav palacinky na dva dni aspon a on si to potom rozmysli s tym šetrením =) a ja by som mu just robila cely tyzden v kuse len sladke ked šetríme tak poriadne a nech ho aj picne =))) že chlapi nepotrebuje toľko veci čo mi ženy no dobre chápem ale že ani maso nechce tak to už je riadny kaliber =)

ivana45

Si mlada a mas vsetko pred sebou. Nechces si najst partnera, ktory dokaze vypisat sek ? A neuraza sa ? A namiesto skrtenia vydavkov sa poohana, aby viac zarobil ? Uz teraz sa kvoli peniazom trapis. Co bude, ked budete mat dieta a nebudes mat svoj prijem?

OLDMAN

Pre: Help.Ty si jeden z tých uvedomelých tvorov ktorým možno nevadi robiť takmer všetko,lebo čím viac vieš tým viac si človekom.

purblanka

Oldman má pravdu-my to tak robíme,a muž mi nevyčíta kolko som minula.Je to dobrý nápad.Povedz mu to-miláčik budeme všetko robit spolu a uvidíš že nám to pôjde lepšie:)Všetci držíme palce.