Ako ste sa vyrovnali s rozchodom?

Mima_282

Hmm ja som osem mesiacov po rozchode a este som sa z toho celkom nespametala...Stale rozmyslam nad tym co bolo, a ake by to bolo keby... ja som dostala kopacky po 4 rocnom vztahu-teda nasiel si inu ...

Lizi

Ja som rozchod vlastne este ani nezazila, no asi by mi bolo smutno a vyplakavala sa do vankusa ako ked som byvala casto sama.

simonnia

help krasny pribeh odkial to mas??? naozaj velmi velmi pravdivy... taky skutocny.. takto to naozaj chodi. len skoda ze to casto takto nevidime. akoby sme boli sllepí .. Mate pravdu baby...

leeerka

simonnia, to ze s na ta fb nic nespyta mu ani nevycitaj, ved spollu uz nie ste a tym padom je to minulost a ty ho uz nezaujimas... a mala by si si ho vyhodit z priatelov, lebo zide z oci zide z mysle a tak je to aj najlepsei .... a ty mu nepis nic, dokaz mu, ze bez neho dokazes zit a neponizuj sa

Help

simonia.-
Kde bolo tam bolo, bol jeden dedko, ktorý mal starého somára. Somár jeden deň padol do studne. Chudák cele hodiny zúfalo plakal a dedko sa snažil niečo vymyslieť, aby ho odtiaľ dostal. Nakoniec sa rozhodol, že somár je už aj tak starý a studňu chcel aj tak zakopať a tak nebude ďalej rozmýšľať nad nejakým riešením, ako ho dostať von. Zavolal na pomoc susedov, aby mu pomohli. Každý sa chopil lopaty a začali hádzať hlinu do studne. Starý somár pochopil, čo sa deje a začal hrozne nariekať. Na prekvapenie každého sa po nejakom čase ukľudnil. Po niekoľkých lopatách nahádzanej hliny dedko nakukol do studne. Prekvapene videl, že somár po každej lopate hliny robí niečo fantastické. Otriasa zo seba hlinu a vždy ju zadupe pod seba a tak sa dostáva vždy vyššie a vyššie. Dedko a susedia ďalej hádzali hlinu, a somár sa otriasal a dostaval sa vždy vyššie. Každý sa len udivene pozeral, keď somár vykročil zo studne a šťastne odkráčal. Život na nás bude vždy hádzať rôzne smeti a hlinu. Trik ako sa dostať zo studne je, zo všetkého sa otriasť a urobiť krok hore. Každý problém je len určitá možnosť/príležitosť urobiť krok ďalej. Z každého problému je nejaké východisko, kým to nevzdáš a nezastavíš sa. Spomeň si na tento príbeh, keď bude ťažko.

bodynka

simonia nepis, co bolo bolo. Az neskor ti bude ukazene co ti to dalo . Uz ta v zivote caka nieco NOVE
Uz nepozeraj dozadu .

simonnia

fuu to mmusi byt krasna pesnicka.. mna najviac nici ked vidim ze je na fb a ani ho nezaujima ako sa mam jednoducho nic co sa tyka mojho zivota .. ja neviem je to takto lepsie? obcas mam obrovsku chut mu napisat ze mi strasne chyba..

bodynka

Je to prec,vy ste volny,vsetky slova su prec,posledna hadka,vase srdcia rozdelila,vasa vojna skoncila.. Stavajte svoj sen , stavajte svoju novu lasku. Tak sa speieva v jednej krasnej piesni.
Ben-vorbei

leeerka

ja som sa s rozchodom vyrovnavala takmer rok, nie sme spolu od maja minuleho roka .. a co mi pomohlo? ani sama neviem , asi to, ze som ho nevidela, nepocula o nom a nekontaktovali sme sa vobec .. a teraz ked ho vidim, tak sa nmi neak z jedneho dna na den znechutil, dovod neviem... zrazu to tak prislo ... videla som neake fotky nechtiac a vtom prisiel ten impulz ..a tak zase je pravda, ze teraz sa stratavam s jendym kamaratom, ktory to mal podobne ako ja s tou svojou babou ..takze vedieme dlhokanskek rozhovory a aj on mi pomohol trochu otvorit oci a ajja jemu ... a lutujem jedine to, ze som chela byt stale len s byvalym a v podstae som preto zanedbavala vysku a ani ju nedokocila