som prechladnuta?????

Príspevok v téme: som prechladnuta?????
ahojte

Ahojte....chcem poradit....boli ma miesto kde je mechur a vajecniky....vkuse mam pocit ze sa mi chce ist na Wc...je to tym ze som prechladnuta???Lenze som teraz len doma v teple von nechodim...tak neviem kde by som mohla prechladnut....rozmyslam ci to neni niaky priznak niecoho ineho???Neviete rosim vas poradit ?? vopred vam vsetkym dakujem :)

kikuus

bola som tyzden u priatela a dost casto sme mali styk a teraz sa mi stalo ze sa mi nedalodobre vymocit a dne rano som sa zobudila a mam viditelne krv v moci...bude to nieco vazne?zapal?urcite ide ku doktorovi len sa bojim co mi povie bo moc je cervenkasty

mellanka

zdravim.. Vie mi niekto povedat aky by mal byt rozmer zdraveho kalicha??Ja mam na lavej strane 5mm. Objednana som na urografiu. Absolvoval to niekto?vdaka..

nani

ahoj,no to je jednoznacne ten zapal mocovych ciet..ja som to mala 3krat za tento rok a nikomu to neprajem.chod k urologicke a ako tu uz niekto spominal,zober vzorku ranneho mocu,najlepsie do dvoch skumaviek,jednu na kultivaciu a adruhu na citlivost.pravdepodobne ti vykultivuju najcastejsiu bakteriu e-coli a nasadi ti antibiotika,na ktore je ta dotycna eclo citliva,bo niekedy sa stane ze nie su na tie iste ucinne latky citlive.ale neodkladaj to,treba to 100% vyliecit.ja som to nejak utlmila raz a o dva tyzdne mi bola diagnostikovany zapal oblicky a to bolo kapanek horsie..ale to co ty mas ti prejde rychlo s antibiotikami :)

mt

okrem urologickeho problemu by to mohol byt aj gynekologicky. napriklad fixovana maternica na jednej strane (nie v strede) a tam moze tlacit na mocovody, hrube crevo...kazdopadne, chod k doktorovi, ak to bude dlhsie trvat.

dovalova marianna

Môžem užívať liek Nolicin a antikoncepčné tabletky Mirelle, nestrácajú antikoncepčné tabletky účinok. Ako postupovať Ďakujem

llllleee

ahoj,tak to mas skoro na sto percent cistitidu, moze to byt tzv. libankova cistitida- z pohlavneho styku, alebo teda obycajna- z prechladnutia. v kazdom pripade zanes svojmu lekarovi moc na kultiváciu a ten zisti, ktora bakteria ti tam robí šarapatu,ale asi e.coli ja uz to mam skoro chronicke a pomaha mi aj:kandske brosnice-swiss-vynikajuce,urologicky caj,vrbovkový caj a pitný rezim-min 3 l denne. do hurucej vody sa nedavaj, totiz horuce podporuje zápal. tak skoré uzdravenie pa