Samota

Príspevok v téme: Samota
stastna_som

Mam 15 rokov a hovori sa,ze my v puberte a hlavne v 15 rokoch sme strasne taki,ako to povedat...Vsetko je zrazu take inaksie.Napr. nepaci sa nam nas vzhlad,nevieme kam sa mame zaradit atd.Mna trapi to,ze som strasne osamela.Cele dni vysedavam doma,pretoze vsetky moje kamosky maju frajerov a vsetok cas travia s nimi,moc na kamosky ziarlim pretoze samozrejme ze aj ja tuzim po laske.Citim sa byt strasne sama a osamela.Nikto ani nebyva doma a tiez ma trapi aj pocasie,vonku je tak prekrasne a ja nemam ist s kym a musim sediet doma.Paci sa mi jeden chalan,ale strasne som si zacala namyslat ze aj ja sa pacim jemu,ale ved preco nie?Nikoho nema.Neviem co uz mam robit,nikdy som sa necitila taka osamela ako posledne tyzdne...Ja viem nie je to nijaky velky problem ale dost ma to trapi.Skusala som ist aj na prechadzku zo psom,ale nie je to bohvieco predsa len kamosky a nejaka ticha prechadzka.Poradte nieco prosim,co mam tomu chalanovi vyznat svoje city?:D dakujem

mate59

city mu nevyznávaj,najprv zisti, či má vôbec o teba záujem.Ak ho stretneš,usmej sa naňho, pozdrav ho,až ti odzdraví, spýtaj sa ho,ako sa má,alebo ho nejak podobne oslov,a zavediete reč.potom už budeš vidieť,či sa o teba zaujíma.
Len sa ho nepýtaj, kolko je hodín.Ale mu povedz, že ho vídavaš a že či chodí rád na štadion, do kina,alebo na prechádzku,on naviaže na rozhovor.