FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Porezany jazyk

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Porezany jazyk" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Choroby všeobecne
    julllinka30.03.10 00:02??.??.146.45

Ahojte. Vcera sa mi odlomilo zo zuba a je to take ostre, ze som si na tom pozerala jazyk.. mam v nom videtelnu ranku. Zubarka ma objednala az o mesiac.. Neviete mi poradit co na ten jazyk? Neviem sa poriadne ani najest.

Dakujem

• jajka001_30.03.10 11:22??.??.83.41

to je akútne, mala ťa vziať hneď

mne sa stalo to isté, hneď druhy den som k nej išla - ved by som si dorezala celý jazyk - mi to zabrúsila, bolo to tak 5 minut.

• Denzl30.03.10 00:17??.??.216.19

urcite chod za zubarkou a nech ta vezme okamzite.......podla mna je to akutny pripad.

• lost30.03.10 00:13??.??.217.135

Zmenit zubarku :)

Je to mozne? Alebo je priliz dobra na to aby si ju zmenila ?

Ktovie co by pomohlo na jazyk, idelane by bolo co najrychlejsie poriesit ten zub - pretoze aj ak zacelis ranu na jazyku, staci jeden pohyb a mas tam novu, a novu, a novu...

Sice neviem co na jazyk, ale ta zubarka - to by mna osobne nastvalo...

• delphia30.03.10 00:12??.??.241.3

nic. zahoji sa. boliet moze aj viac dni. vyplachuj usta harmancekovym odvarom

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Článok dňa

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

Chiropraktik Z.Gašperák

Chiropraktik Z.Gašperák

Alternatívne riešenie bolestí chrbtice a kĺbov. Seknutie- protrúzia- hernia- koxartróza+ migréna+ orgány...Úspešnosť viac ako 90%.

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaným Citrus Pektín (MCP).

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaným Citrus Pektín (MCP).

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

^ Späť na vrch