Tehotenstvo? zlizol kondom

Príspevok v téme: Tehotenstvo? zlizol kondom
Kamarati

ahojte chceme sa spytat:
pri sexe sme zistili ze sa zvliekol kondom.zistili sme to pri zmene polohy no je mozne ze bol dnu.priatelka berie 4den HAK.nespravil som sa,pred sulozou som sa tiez nespravil,pred sulozou som aj cural.

1./je aj tak mozne ze by otehotnela z kvapôcky lasky(stastia,atd...)????
2./pripadne chceme vediet ci bol bez kondomu vobec dnu...ani jeden sme nepocitili zmenu, nevieme ake to je bez kondomu.CITILI BY SME TU ZMENU???

za odpovede dakujeme M. a M.

lenkaa123456

predejakulacna tekutina spermie NEOBSAHUJE!!!! spermie sa do nej mozu dostat jedine ak su v mocovej trubici. ty ani nevies ci si vobec bol na chvilku v partnerke bez ochrany a uz stresujes ci je tehotna. a niektori ludia cely zivot praktizuju prerusovanu suloz a deti z toho nemaju

kamarati

uzivat ju zacala 3den menstuacie...vieme ze ucinnost by mala byt nejak 10 den 100%na (teoreticky nikdy nieje 100%)
o 3 tyzdne uvidime

kvietok23

HAK ucinkuje od prvej tabletky, pokial ju zacala uzivat v prvy den menstruacie. ak ju zacala brat uz pocas menstruacie, je potrebne sa prvych 7 dni chranit kondomom, lebo je tam riziko otehotnenia. ale v tvojom pripade by tom velmi to tehotenstvo nepredpokladala. inac musite cakat 3 tyzdne kym bude mat pauzu v uzivani tabletiek a uvidite ako ste na tom...

kamarati

to keby som vedel tak sa nepytame na tie pocity ked je to naostro..netusim ako sa ocitol dole, ale nasli sme ho kus bokom na zemi ked sme menili polohu