Urobi sa parner do vas ked beriete hak?

mary-anne

no ja mám tiež pocit, že "niekto" len vnucuje ten Pharmatex a to zakaždým a v každej jednej téme, kde je čo i len spomenutá hak.. je to dosť trápne a nedá sa proste na to nereagovať.. nevieš pochopiť, že je to zbytočné? každá žena sa aj tak zariadi podľa seba, čo vyhovuje najviac jej?? no ja beriem hak už niekoľko rokov, som zdravá, nemám s ňou žiadne problémy a radšej byť pohodlnejšia a "len" užívať pravidelne tabletku, ako sa zakaždým stresovať pred stykom s pharmatexom. veď to by ma už aj chuť na sex prešla, kým by som to aplikovala všetko a ešte aj , že žiadna sprcha po tom? no nie nie, ďakujem, nič pre mňa...

no a k téme..áno, môže sa kľudne do teba spraviť, keď pravidelne berieš hak :)

kafe

Niekto, ľudia chcú vidieť len to, čo IM vyhovuje. Aj preto radšj mávnu rukou a povedia si, že to len náboženský fanatici šíria takéto klamstvá o HAK. Ale si zlatý s tou tvojou osvetou :)

niekto

plne stebou suhlasim
ale radsej neprakticke ako keby mala mat partnerka problemi

ako som sem uz napisal vsetko ma svoje vyhody aj nevyhody

lenkaa123456

pharmatex je mozno dobry ako antikoncepcia a nieje taky skodlivy ako hak napr. ale je to veeeelmi neprakticke

niekto

odporucam to lebo mam stym dobre skusenosti
a hlavne to ponukam ako alternativu.
vacsina bab netusi ze co moze hak sposobit
ani ja som nevedel ked som sa tak pred dvoma rokmi pytal byvalej ci to nebude brat
ona mi povedala ze nechce lebo to je svinstvo ze jej krsna ma z toho vazne zdravotne problemi (bolo to nieco zo srdcom ) tak som sa zacal vzdelavat a skoncil tu.

tie prehliadky ti pomozu tak na to ze ked zistis ze uz je zle tak to prestanes brat a poslu ta napr k srdciarovi. Bola tu baba ktora
mala kvoli hak problemi zo srdcom napisala ze jej srdciar povedal ze taky pripad tam maju kazdy tyzden na to nemam link aj som to hladal je to niekde v archive.

a btw pokial viem na beznych prehliadkach sa nevysetruje srdce .
viem ze sa robia pecenove testy ci sa robi zrazanlivost krvy to neviem

robili ti vstupne testy ? mas dobreho gynekologa vacsinou sa ani nespytaju ci si mala v rodine nejake tromboticke ochorenie
kvoli takym chybam uz mlade baby aj zomreli
(mozem ti vyhrabat link ked chces)
mojej inej byvalej to lekar isiel (mala problemi to sa potom vyriesilo )tak isto predpisat bez toho aby sa pytal a robil vysetrenia pri tom jej dedko dostal mrtvicu a mama mala trombozu ( samozrejme ze z hak ako sme potom zistili )

za tu dobu co som tu som naozaj videl x prispevkou kde baby mali problemi najcastejsie teda skol lahke vedlajsie ucinky ako vlhnutie a chut na sex. nikdo sa tu nikdy nestazoval na pharmatex ze by mal z toho problemi skoda ze nemas ten clanok by som si ho rad pozrel.

k tym pohlavnych chorobam su aj ine ochorenia ako klasicke std na kazdom zachode mozes chytit ty alebo tvoj partner nejaku bakteriu alebo kvasinky

kvietok23

ano niekto, pisala som to ja. vtedy som nasla jeden clanok na nete o neziaducich ucinkoch, ale skutocne uz neviem kde to bolo, takze sa na to nebudem odvolavat.

v kazdom pripade nechapem, preco sa tak nenapadne pokukas kazdemu nanutit pharmatex (teda, aspon mne to tak pripada) a vsade tu vypisujes o neziaducich ucinkoch HAK. ved predsa ak zena absolvuje testy, ci moze HAK brat a tiez aj pocas jej uzivania treba chodit na prehliadky, ci je vsetko OK. to, ze ma napisane neziaduce ucinky v letaciku neznamena, ze sa musia prejavit. aj taka tromboza sa vyvinie, ak zena nedava pozor a trebars fajci.

a dalsia vec, co sa tyka tych prenosnych pohlavnych chorob. napr. ja mam staleho partnera a prave kvoli tomu som sa rozhodla brat HAK. viem, ze od neho sa nemam cim nakazit, takze neberiem do uvahy ziadne riziko HIV, syfilisu, alebo podobnej choroby.

jedinymaznacik

ked som brala HAK tak stale sa vystriekal do mna, sak preto som ju brala, aby sme sa nemuseli spierat, iba ak som brala antibiotika alebo tak, tak vtedy nie, ale inac.....jasne....chodte naplno

niekto

levicaaaa niekto mi tu tvrdil ze je toho plny internet ze sa mam pozret nic som nenasiel ...
a hladal som v googli nie tu i ked som tu uz dlho a nikto nepisal ze by z toho niekto pribral :P

mam pocit ze to bol kvietok preto som to napisal