Ucenie sa na skusky :(

biopich

najlepsie je hovorit si asi nahlas, ja sa musim pocut a nielen to ale ja si musim predstavovat musim si to dat do realneho zivota musim tomu proste chapat. Ked nechapem naucit sa neviem. Tam pomozu ozdaj tahaky :-) ja na biflovanie som nikdy nebola nemam na to dobru pamat. A najlepsie je vraj ucit sa hned rano ked mas "vycistenu" a oddychnutu hlavu, este pokialnenaskocis na rezim premyslania o roznych inych veciach. No ja sa rada zase ucim vecer, v noci ked je vsade klud a ticho len ja hucim :D

ojka

lleilla, obdivujem tvoj spôsob učenia... (:
u mňa to funguje tak, že bud si čítam pomaly rovno vypracované otázky, alebo knihu, ak sa učím z nej, snažím sa na to sústrediť, podčiarkujem si.... všetko by bolo krásne, keby som si to stihla vždy ešte aspon raz preletieť očami, no len neviem akým spôsobom vždy ostanem len pri tom jednom raze... (((-: čo už, ale tak stresovala a nervičkovala by som aj keby som to 10 krát napríklad čítala (((-:

Deee

aj ja som sa ucievala presne ako lleilla, ale kazdy z nas je iny typ, niekto sluchovy-ked pocuje nauci sa, niekto vizualny ked precita nauci sa a niekto musi pisat alebo hovorit ked sa chce naucit, ved si vyskusaj kedy ti to ide najlahsie

lleilla

u mna funguje pomaly si precitat celu knihu,aby som tomu rozumela,aj ked si nic nezapamatam a zaroven si pociarkovat a zvyraznovat.Potom druhe citanie s tym,ze to uz idem podla skuskovych otazok a ucim sa to.Po prebranej otazke si ju poviem nahlas a ide sa na dalsiu.Den pred skuskou rychle preletenie vsetkych otazok s tym,ze sa sustredim na zvyraznene veci.Sice to zaberie vela casu,ale iny system som si ani ja nenasla...Vlastne ked nje uz velmi zle,tak vypisujem,ale to je nestihacka este vascia...musis si pohladat ty vlastny sposob,kazdemu vyhovuje nieco ine,vela stastia