dokedy trva pubertacke akne podla vas?

NISTOROVA

ja us mam 22 rokov a mal som akne o 17 rokov mal som cistu tvar ani jednu virasku ale ras som mala po celej tvari a mam to doteras nekedi vileci sato a potom sato vrati spet ne je dobre davat seliaki kremi na tavr stim si zabalujes viraski to lem us samo ti to prejde ja us mam lem flaki ale to sa moze sapalit a zase sa urobit viraski ale ja si nic ne dava na tavr lem cistu vodu a ne je dobre davta vela mejakapu na tvae lebo to skodi pokoski

Nephilim

Skúsili ste vnútornú očistu? žihľavový čaj, vývar zo žihľavy, šport - napr. beh. Ja na čierne bodky používam náplaste od Balea. A teraz skúšam pleťovú vodu Amica:-)

prosimpomoc

potrebujem vediet kto sa vyliecil uplne s akne a ako prosim som zufala mam akne po clej tvari dolaha to na moju psychiku a brala som uz kopu veci ..prosim co vam pomohlo sa z toho dost ..?

jancecka

26, dosť, že? :D ale čo už, naučila som sa tým ako tak žiť, skúšam však ďalej, ale skôr len na prírodnej báze, a všímam že to mám spojené s hormónmi, vždy pred menzesom otras, teraz čakám bábo tak ešte väčší otras

jancecka

kreatura, mám to po celej tvári, chrbte a delkolte, mám čierne bodky, rozšírené póry, podkožné akné. Asi všetky typy aké sa len dajú mať a HAK som brala si len dva mesiace, nerobili mi to dobre, tak som s tým prestala

lenkaa123456

mne na to robi dobre solny obklad. dam do misky teplu vodu, do toho nasypem dost vela soli, pockam kym sa rozpusti a namocim do toho kus cistej latky bavlnenej - zo stareho cisto bieleho tricka som odstrihla :D no a potom prilozim na tvar na chvilu. len ono to dost vysusuje

lenkaa123456

no upchate pory :) ze uz nemam akne a vyrazky ako kedysi. je sice pravda ze sem tam sa mi spravi nejaka mensia vyrazka alebo mam na cele trochu aku tu krupicku . tie take malicke vyrazky, ale to len ked mam dlho na tvari makeup a nemam sa kde umyt. no a tie upchate pory - tie cierne bodky mam. na nose, na liciach a na cele.