Baby aj vy to robite?

Príspevok v téme: Baby aj vy to robite?
klarika-1

Baby, aj od vás vyžaduje priatel, aby ste ho stále obskakovali? Urob mi jest, prines mi jest, prines toto, a tamto, nakúp, navar, oper. Akonáhle odmietnem, tak som lenivá a neschopná. Niekedy si pripadám ako služka. Pravda je že on zarába, ja ešte nie, tak si na jednej strane aj myslim, že ved to je moja povinnost, kedze on všetko financuje. Aké su vaše vztahy?

euizie

jajka, mozno ze to len hra, ze to nevie urobit:) Ja som si uvedomila, ze si nevie ani jedlo ohriat, lebo mu vsetko servirujem ja - naposledy nevedel zapnut mikrovlnku... Teraz, ked sa nebavime, tak ma velmi zly zivotny styl, pride z roboty a sadne k pocitacu, malo pije, malo je - len keksiky a take blbosti.

klarika-1

ked tam čitam euuzie prispevky, na druhej strane aj moj priatel je super, cenim si na nom vela veci, dá mi čo chcem, kupuje stále čosi, nemožem sa stazovat. len mi vadia takéto maličkosti. ja sa o všetko kludne postaram, ale niektoré veci by naozaj mohol robit sam.

euizie

klarika, tak toto zase ten moj nerobi - zeby mi kritizoval jedlo a postup pri krajani, on mi vzdy povie, ze varim lepsie ako jeho mamka. A to je co povedat, lebo ona vyvarala a vypekala na svadbach, je skvela kucharka a pekarka. Ako dlho spolu zijete? Velmi by ma urazilo, keby nad niecim krutil nosom. Mala by si si to s nim vyjasnit. Povedz mu, ze ta rani, ked ti takto hovori.

jajka001_

cajik, to si vravis teraz, ze neexistuje :)) tiez som si to vravela.
ale je fakt, ze je to ako si to zariadite. ja ked sa mam nanho divat ako mu to nejde radsej to spravim sama..ale sem tam mu nieco dam. len keby sam od seba nieco spravil - to malokedy. chlapi, leniví su :)

klarika-1

no to ja ho obskakujem aj u jeho rodičov doma, inak sme vždy spolu u neho má byt.
presne ako male decko, ktore nevie otvorit chladnicku a stale sa mu nieco nepaci, prečo som mu naložila tak vela, a prečo je k tomu ryža a nie zemiaky, alebo najlepsi gol bol a prečo si tie koláče takto nakrajala? lebo on ich chcel nahrubšie, ja som ich nakrajala, tak ako som zvyknuta. aby niekto riešil ako su nakrajane koláče tak to som ešte nezažila. ved nech si už konečne zvykne na veci tak ako ich robim ja, ja som si tiež na všeličo zvykla, čo robi on.

euizie

cajik, ono to je tak, ze on robi na dome - urobil vsetko od kurenia po strechu samucicky sam, nadrie sa dost po praci, ibaze ja mam niekedy toho dost sa stale krutit v kuchyni. Nevysaval asi take 4 roky a podobne. Ked dopije kavu, hrncek vlozi do drezu. Odkedy sa nebavime, vsetko si po sebe umyva, z trucu.

euizie

Deee, nas dom ma 200 stvorakov a to sa na dnesne pomery povazuje za maly, dnesne domy maju 400 a viac, ale aj tak je v nom roboty ako na kostole, k tomu mame 1000 stvorakov pozemku, hadaj, kto kosi anglicky travnicek?:) Ale zase, aj to robim rada. Aj moj manzel je za vsetko vdacny a da mi co len na svete chcem, aj sa o nas stara, ale predsa len, na spominany komfort si velmi rychlo zvykol. A z domu to nema, naucila som ho na to ja. Tak sa priprav na to, ze sa vo vasom dome budes dost obracat.
Len neviem, ako sa teraz pomerit. V buducom zivote sa chcem narodit ako chlap a ozenit sa s dobrou zenou:)

cajik

ako.. ked tu citam niektore prispevky, tak takto, upresnim : ked sme u nas, robim jest ja aj mu donesiem pit. ale ked sme u nich, robi to pre mna on. nie vzdy sa mi chce, ani jemu samozrejme,ale takto to proste mame :)

niekto tu pisal ze ako si ich vychovame... suhlasim s tym. ja som mu narovinu povedala, ze ked budeme mat spolocnu domacnost tak si domace prace podelime. nemam problem upratovat, varit, atd, robim to velmi rada, ale aby som cely den bola v praci (rovnako ako on), a potom by som mala prist domov na dalsiu sichtu a este aj cez vikendy pratat, zatial co muz by nic nerobil - NEEXISTUJE.
tak mu dam trebars aspon povysavat, proste nieco porobit, nie take ze len ja a ja.. ved aj ja mam pravo si oddychnut..
ale neviem.. ci aj ini chlapi by boli takito "tolerantni".. asi treba mat aj stastie na chlapa

p.s.:ked budeme spolu byvat, tak mu neplanujem robit jedlo zakazdym ked si zmysli, muz NIE JE male decko ktore nevie otvorit chladnicku a spravit si jest

klarika-1

aj ten moj si to asi z domu priniesol, tam bol obskakovaný mamkou, takže sa nečudujem, že si to vyžaduje teraz.
a že by som sa s nim kvoli tomu nebavila, tak to nie je jeho štýl, on sa tušim ani za nič nevie urazit, keby som sa s nim prestala bavit, tak ešte by to bola moja vina, že len vymyslam blbosti...a ked odmietnem doniest pohar vody hned som leniva.
ako keby si ho nemohol sam priniest

Deee

aj ja som na celu domacnost sama, zatial sme v bytovke-trojizbak-parada na udrzbu, ale o dva mesiace sa stahujeme do domu 250 stvorakov plus zahrada...uz teraz rozmyslam, ako to tam zmaknem...
takisto varim, periem, nosim vodicku, jedielko, osetrujem ked je chory...
klasicky domaci full servis...
moj manzel si to priniesol z domu...mamicka naucila, tak ja uz len pokracujem, ale zas moj manzel vie byt taky vdacny a plni mi co mi na ociach vidi...