Kotna macka nam usla z domu

Príspevok v téme: Kotna macka nam usla z domu
silanka

Nastal taky problem,ze mame kotnu macicku.2 tyzdne dozadu sme jej vytvorili krabicu v otvoron z boku aby mala kde vrhnut maciatka.sama sa do nej premiestnila.do jej kosiku, ktory ma aj ,,strechu,, sme vystlali takou nesustavou foliou a makkou plachtou, keby chcela premiestnit maciatka tam.lenze dnes sme ju pustili von ako stale, ale uz sa nevratila.na obed sme ju videli a volali ale nedala sa ani chytit a uz zacala rodit, kedze bola od krvi.proste usla a my netusime kde je.bojim sa ze zdochnu male v tej zime.neviem preco to urobila.ako ziskat doveru a to aby prisla aj s maciatkami domov?ved sama vie, ze teplo a jedlo nikde nedostane.

cecinka

silanka, aka je situacia momentalne? Tiez mame macky, akurat ze my ich nemame dnu, ale vonku, mame hospodarske budovy a oni sa aj tak stale zdrzuju iba na dvore :) ked bola macka kotna, tak sme jej tiez nachystali krabicu s vystelkou, ona ich tam aj vyvrhla, ale potom ich preniesla po jednom hore na hospodarsku budovu pod strechu, kde je seno, na uplne nedostupne miesto pre nas a ona sa vyvalovala na dvore, nechala ich. Tak sme ich horkotazko hladali, az sme ich nasli, ale z 5 boli uz 2 mrtve :( 3nam ostali. ked sme ich doniesli do povodnej krabice, tak sa k nim vratila a kojila ich. ked boli trosku vacsie, uz si ich nevsimala zasa, ale zverolekar povedal, ze je to tym, ze je uz starsia a mala uz vela maciatok, tak proste ich mala na haku..Ale prezili, krmila som ich z flase s cumlom a hriali ich ostatne macky, aj kocuri, nik ich nezozral, praveze si k nim lahali do krabice, krasny pohlad. Ale susede sa napriklad stalo, ze mala mladu macku, ktora asi cakala prilis skoro maciatko, vyvrhla len jedine, lebo bola fakt mladunka a asi mala problemy pri vrhu, lebo sa narodilo uz zadusene.. tak ho potom zevraj zozrala.. no humus

silanka

skusali sme hladat, sledujeme ju, ze ci nejde niekam ale nie ona iba spi, alebo sa vyhrieva.a mam pocit, ze ich ,,zozral,, alebo im ublizil kocur s ktorym sa vcera ,,bila,, je nam to celej rodine luto tesili sme sa a ked vidim nasu macicku a ka je smutna.nie je to ta taka dedinska alebo diva macka, mame ju dnu ale kazdy den ju pustame von, nech sa prejde,poprechadza, ked je teplo je vonku i cely den. a neviete niekto ako ju aspon donutit nech zerie?lebo vobec nechce nic,na nikoho nereaguje...

Dada2

Silanka asi boli tie male mačiatka už mrtve keď ich "porodila", lebo ak by žili tak by od nich neišla určite preč. Nenechala by ich tam same. A takto keď videla že nežiju tak sa smutna vratila domou. Lenže ktovie prečo asi nežili. A neskušali ste ich isť hľadať? Aspon po okolí? Len pre istotu či su naozaj mrtve.

silanka

bohuzial usla nam este raz ale vratila sa nato par hodin nato uz vrhla mlade, netusime kde.asi zomreli, lebo nasa macicka nechce nic zrat,je smutna,vobec nemnauka... a kedze byvame na dedine netusime kde ich mohla vrhnut a cele dni spi dnu a vobec nikam nechodi, zeby sla za maciatkami...

silanka

nie som registrovala lebo som zabudla heslo aj e mail ktory som si davala :D ako silenka ale MACA prosim zmazat tuto temu lebo uz sa vratila macicka:)napiste to niekto registrovany prosim do pripomienok dakujem:)