Sex pocas holteru?

servud

Dievcence vy ste ale zlatucke....:o) dakujem Vam kazda odpoved ma nieco do seba...no co budem sa ho musiet zajtra opytat .... ja som chcel vediet vysledky aj pocas toho :oD ale zase necem aby mi to strelilo :oD

servud

Dievcence vy ste ale zlatucke....:o) dakujem Vam kazda odpoved ma nieco do seba...no co budem sa ho musiet zajtra opytat .... ja som chcel vediet vysledky aj pocas toho :oD ale zase necem aby mi to strelilo :oD

delphia

lenkaa123456 holter nie je iba na monitoring krvneho tlaku. moze ist aj o 24 hodinovy monitoring cinnosti srdca- Ekg.
a na sledovanie srdecnej cinnosti pri zatazi sluzi ergometricke vysetrenie a nie holter.

kvietok23

a podla mna by si sa na to mal/a rovno opytat lekara, ked ti ho bude montovat, pretoze na tomto fore sa nedozvies jednoznacnu odpoved, ale stale bude par dovodov pre a par bude proti...

levicaaaa

lenka: ...aby mu bolo mozne merat tlak pocas OBVYKLICH CINNOSTI ktore zvykne vykonavat...

sex je síce normálna ale nie každodenná obvyklá činnosť... :)))
netvrdím, že je neobvyklá, ale pri holterovi proste nie... si myslím...

a nikto nehovorí že má sedieť doma :)

cajik

ja si myslim, to co tu uz povedane bolo, ze 24 snad vydrzis. ale ak ti nie je trapne napisat si to zaznamu ze si sexoval, tak kludne.

lenkaa123456

ten holter ma clovek nato aby mu bolo mozne merat tlak pocas obvyklych cinnosti ktore zvykne vykonavat. ked vravite zeby nemal clovek sexovat aby mu tlak nevystupil tak potom nech cely den lezi doma v posteli a vobec sa nenamaha. ved prave o to ide aby sa dalo zistit aky vysoky pulz a tlak clovek ma v urcitych vykonnych situaciach a ci to nepresahuje nejaku vysoku hranicu

levicaaaa

tiež si myslím, že je zbytočné sexovať počas tých 24 hodín, kedy máš na sebe Holtera... aj keď to zapíšeš do "denníka" pre lekára to nebude smerodajné, tlak a pulz sa ti počas sexu zvýši, takže nebudú vedieť správne vyhodnotiť výsledky. myslím si, že 24 hodín bez sexu vydržíš... to ešte nikomu neublížilo :D

niekto... hlavne, že sa rozumieš antikoncepcii a vaginálnej kandidóze... :D

praktikantka

radšej to nerob. je to výkyv a bude ťažké vyhodnotiť srdiečko. A mimochodom, bude to trošku trápne hovoriť lekárovi, že si ml styk. veď hádam 24 hodín vydržíš, nie? A toto isté si pomyslí lekár...

lenkaa123456

podla mna kludne mozes. len to potom treba zapisat do toho "dennicka" ;)

niekto: holter je tlakomer, ktory ma pacient na tele 24hod. bez prestavky a pravidelne mu meria tlak