Problem s obličkami

Príspevok v téme: Problem s obličkami
janka.

Chcem sa opýtať. Mám 21 rokov a som diabetička.Posledný mesiac mám problemy s močom. Nie len že neskutočne zapácha,ale pri poslednej kontrole mi vyšli dosť zle výsledky. V moči som mala pozitívne asi všetko, cukor, ketolatky, bielkoviny, bilirubin, urobilinogen, krv... jednoducho skoro všetko.V pondelok mám isť na sono obličiek. Stretli ste sa s tým už niekto? Hrozne som sa zlakla. vedeli by ste mi poradiť z čoho to može byť,či to suvisi s obličkami popripade čo by mi na to pomohlo? Ďakujem za odpovede.

maciatko734

vevericka: kebyže sa to dá, snažíme sa o to celá rodina a všetci sa o neho bojíme :( dúfam, že sa nám to podarí a nebude to nič vážne

vevericka

jnaka..bilirubin je farbivo, ktore vznika rozpadom erytrocytov(starych) ..normalne ho ma clovek v krvi a v peceni sa spracuva na zlc..ak je problem s oblickami dostane sa aj do mocu

maciatko..prinut otca, aby siel k lekarovi, hoci aj hned

maciatko734

Dobrý deň, môj ocko má vážny problém, no nechce ísť s ničím ku doktorke. prestali mu pracovať obličly, má krv v moči a nemôže chodiť, pretože mu nohy zalila voda. neviete prosím ,čo máme robiť sme zúfali pretože jeh mama zomrela na to isté len prednedávnom, pretože jej srdce zaplavila voda.

janka.

dakujem za odpoveď...tak diabetes mam kompenzovany v celku dobre..občas mi vyskoči cukor na 15-16 ale to len malokedy...glykovany mam dobry 6,9.
a čo je to ten bilirubin?

llek

Urcite to treba doriesit, treba vyslucit ci nemas zapal mocovych ciest, okrem toho ako je kompenzovana tvoja cukrovka, ked tam su aj ketolatky a tiez otazka preco je tam bilirubin, cize mali by sa dorobit aj krvne testy.