Prievan - silna bolest dasien a ucha

Príspevok v téme: Prievan - silna bolest dasien a ucha
prievanka

ahojte. vcera ma strasne boleli dasna a ucho tak som sla na pohotovost ale tam mi len povedali ze mam prievan a mam si dat vatu do ucha. ale ta bolest mi neprechadza, nezaberaju ani tabletky. velmi to boli, cela prava strana tvare. uz neviem co mam robit.prosim dajte nejake rady ako sa toho zbavit.alebo aspon ako utisit bolest prosiiim

skopkoš

Ahojte ...moja rada je taka ..skuste si dat cigaretu do ucha aj dve ak jedna nepomoze ..zub ktory vas boli si natierajte zubnou pastou a dajte si ibalgin alebo niečo od bolesti :) Robila som to takto 2 dni a mam po bolestiach ..Odporučam vyskusat :)

sisa12345678

ja mam silne bolesti ucha,,a hlavi.nezaberalo mi nic,valetol,paralen,panadol,kvapky,jednoducho nic,len capiky Torecan,,,tie mi uvolnili tlak v hlave,a bolest ucha ustupila,,stale pretrvava,,,ale nie az tak ze by sa to nedalo zvladnut.

karkulkaa

nie je to nebezpecne.....mas tam aj taky papierovy maly tanierik,ktory si nasunies na tu sviecku a sa odporuca centimeter pred tym tanierikom tu sviecku zahasit...najlepsie ak budie niekto pri tebe, aby ti na to dal pozor....

karkulkaa

v lekarnach maju sviecky do usi stoja okolo 3 eur.....je to z parafinu alebo z niecoho k tomu podobneho..das si to do ucha a zapalis...mne to stale pomaha aj ked ma boli iba zub....

tyčinka

no tabletky na to velmi nezaberaju,ak mas prievam zapal si cigaretu a daj si ju do ucha,ten dych ti uvolni ten prievan.ja viem znie to nezmyselne ale zabera to ale daj si pozor az sa nezapalis.nechaj ju celu dohoriet,potom su v lekarni aj kvapky do usi to si tu vatu v uchu navlhcis a das naspet ,malo by to zabrat priatel to ma pravidelne.