Manzel nepotrebuje sex

Príspevok v téme: Manzel nepotrebuje sex
milusca

Vzdy to tak bolo, odkedy sme spolu zacali zit. Ja to potrebujem denne, on tak raz za tyzden. Ale keby to nebolo mesiac, nicby si z toho nerobil. Spontanny sex pocas dna nehrozi. Vzdy ma odmietne. Milenku nema. Casto sa kvoli tomu nerozpravame, lebo mna to uraza a hneva. Vecne len snivam o sexe. Sme ako najlepsi kamarati, vo vsetkych oblastiach vztahu si rozumieme, len v sexe nie. Nema ziadne zdravotne problemy. Skusila som ho tri vikendy po sebe odmietat - nakoniec som neodolala a zase to bolo rano za zatiahnutymi zavesmi na 5 minut. A zistila som, ze si to ani nerobi, mal v sebe "plny zasobnik". Takto zijem uz roky - stale nadrzana, tuziaca, plna predstav, o ktorych samozrejme vie a aj tak nic. On sa radsej ide so mnou prejst alebo si so mnou rad pokeca a urobi mi vsetko, co mi na ociach vidi, len preboha od neho nemozem ziadat styk. Neurobi mi to ani rukou, pusou uz dobre tri mesiace nic. Aj som sla na dovolenku bez neho, ked som sa po par tyzdnoch vratila, nevrhol sa na mna. Odist od neho nemozem, som nezamestnana. Pracu si vsak sazmorejme hladam. Ako sa nezblaznit?

milusca

Ja nic nepredpokladam, ja to viem. Za 10 rokov ho predsa poznam. A vibrator som si raz objednala. Prislo 25 cm a 7 cm hrube "hovado", putoval rovno do kosa. Nechapes, ako by to urazilo jeho ego a este viac by na mna kaslal? A mna vibrator nezaujima. Pocas desiatich minut mam s manzelom 3 vaginalne orgazmy, tak nejaky strojcek ma asi len tazko uspokoji. A aj ked sa urobim rukou 5krat za sebou, nepadam po tom na hubu ako ked ma manzel urobi jediny raz.

ivana45

Pozri, pre nma sexi bielizen a striptiz afrodiziaka nie su. Ale chapem, ze to miluska skusala. Myslim, ze tento apetit treba respektovat tak ako ked niekto nechce (neukamenejte ma tu !) napr. spenat. Zavisi potom od ostatnych kvalit partnerov aj vztahu, ci bude tento nesulad vadit alebo sa cez neho prenesu :-)

milusca

ivana45 tie vyhrazky a sceny prisli po tom, co manzel so mnou nesulozil pol roka! Na zaciatku som bola veeelmi prijemna v rozhovore, ktory ani rozhovor nebol, bol to monolog. Vtedy este priatel mi povedal, ze to tak casto nepotrebuje. A bol moj problem, ako sa zariadim. A stale aj je. Naposledy sme sa poharkali predvcerom a co myslis, ze vcera nieco bolo? Ma ma uplne v pazi, on so mnou nebude spat, ani ked sa postavim na hlavu. Normalny chlap na to ma chut a robi to, bez toho, aby ho zena urgovala.

ivana45

milusca, nekaz si naladu takymi uvahami o fackach od zivota a podobne.
Kopec zien by na tvojom mieste zajasalo a zakricalo: sem s tym chlapom ! Kopec muzov cita tvoje riadky a v duchu kricia: vecna skoda! sem s nou !
Nepredpokladaj, ze by tvoj muz na vibrator zle zareagoval, skus to. daj si do cz guglu "historia, vibrator" a pobav sa. Alebo este lepsie: pobavte sa.

lekno.

ivana: a striptiz, sexi bielizen je podla teba afrodiziakoum? ked nereaguje na to, tak potom prichadza plac, prirodzena reakcia ked mlada pekna zena je opakovane odmietnuta.

ivana45

Mas pravdu, nenahradi. Ale ked sa jemu NECHCE, co narobis... Citujem autorku temy: Striptiz, sexi bielizen, vyhrazky, sceny, plac... NIC.
Pre teba su plac, vyhrazky, sceny.. afrodiziakum?

milusca

Myslim si, ze som mlada na to, aby som sa utesovala s vibratorom, mam zdrave ruky a nie je mi problem sa urobit aj niekolkokrat denne, ibaze na to som nemusela zit s chlapom. Mam 30 rokov. On ma o 9 viac.
zlazla u nas to presne tak bolo, ked sme spolu zacali zit ako priatel-priatelka. Ziadna vasen, v zivote za mnou neprisiel so sexualnym navrhom, ked som za nim prisla ja, bol unaveny, alebo mi odstrcil ruku. Poradit ti neviem, ja sa takto trapim uz 10 rokov a VOBEC nic sa nezmenilo. Telku do polnoci pozerat bude, az taky unaveny zase nie je, ale aby ma urobil 5 minut aspon rukou, na to kasle. Pred nim som mala dvoch, so ziadnym som taketo problemy neriesila. O sece sme sa vobec nebavili, ale robili ho. S velmi sa mi pacili taki aktivni chlapi, myslela som, ze su vsetci taki. Od zivota som dostala dobru facku, led akurat v tejto oblasti sa ku mne manzel nehodi.

lekno.

Ale vibrator ti nenahradi ziveho muza, hlavne ked citis od ostatnych muzov ako ich pritahujes a vies, ze by ti dali zivelny sex a ten tvoj muz doma, ktoreho velmi lubis a splna vsetko ostatne co potrebujes ta pomiluje tak raz do mesiaca. A ked si predstavis, ze uz to lepsie nebude, tak je z toho do placu. Podvadzanie nie je riesenie, ale ked partner to nechce riesit a zena potrebuje citit ze je sexi, ziadana, zaujem o sex...