som smutna a chcem sa vyrozpravat...

Príspevok v téme: som smutna a chcem sa vyrozpravat...
malickasom

Mam vsetko co chcem a predsa nie som stastna. Zijem daleko od rodiny, priatelov by som zratala na jednej ruke. Robim pracu ktora nevytvara ziadne hodnoty ani nespasi svet.Vstavam o siestej a o siedmej chodim domov. Nemam cas ani energiu sa venovat niecomu. Stale som unavena. Nemam ani s kym ist na kavu a porozpravat sa. Pytam sa, takto bude vyzerat cely moj pracovny zivot? Alebo bude to casom este horsie? Nemam tu ziadnu skutocnu kamaratku. Mam uzasneho priatela, no vidim ho tak vecer ked som unavena. Moj zivot je internet, facebook, skype, tam su moji skutocni kamarati, no vsetci sme sa roztrusili po svete. Vacsinu casu travim s notebookom v posteli. Som smutna a nemam na nic naladu ani energiu. Najviac na svete mi asi chybaju skutocni (a fyzicky pritomni)priatelia...a energia do zivota, som ako lemra, stale som unavena a nic sa mi nechce...neviem ani ci ta moja unavenost je prechodna ale niekedy si pripadam akoby som mala 50 rokov....

maniemad

presne tak som na tom aj ja - bez rodiny priatelov nikto s kym by som sa porozpravala - nezijem len prezivam a ziadna nadej na zlepsenie - uz len horsie - mam 60 rokov a co bude dalej? sil ubuda nemam kto by mi pohomol okolo domu v dome komu by som mohla navarit nieco pripravit - nic

marl(i)enka

ked som si to precitala az ma zamrazilo...s najvyssou pravdepodobnostou ma caka uplne do bodky rovnaky scenar, s tym, ze este mam pred sebou VS v Prahe

WSJGJFGFHGF

Hej TAK ,tak by sme sa mohli aj niekedy stretnut ak patris medzi tych ludi co moc nedoveruju takym "kamoskam" ja som sklamana s niektorych ludi,takze radsej som doma a mam pokoj.Ale ak chces a nudis sa a nemas nejak s kym pokecat napis cislo ak ti to nevadi.a kolko mas rokov,ja 27

WSJGJFGFHGF

a nepozname sa nahodou ? to by bola sranda ak si nejaka byvala alebo sucasna koleginka.mozes napisat blisie miesto? ja som robila vsade okolie MR