Ku gynekologovi prvykrat pred 30tkou?

Príspevok v téme: Ku gynekologovi prvykrat pred 30tkou?
Nefefe

Čaute.
Len tak hádžem túto tému, lebo ma zaujíma, aký máte na to názor - či ma gynekológ ukameňuje, alebo ...? Veľa som sa sťahovala a pracovala v zahraničí, čas beží, roky utekajú a ja to ešte nemám za sebou - prehliadku, vyšetrenie. Nemala som žiadne ťažkosti, chválabohu, všetko funguje ako hodinky. Ale chceme si založiť rodinku a preto treba riešiť.
Myslíte si, že tu nájdem povzbudenie, že sa netreba báť, že ma odborník vyšticuje, že idem NESKORO? :(( A vôbec - som sama, čo ide takto 1.krát po 25tke?

usiko

question,

ano, myslim, ze ano, pretoze ona to mala v ranom stadiu, takze keby jej to vybrali, tak by presla chemoterapiou alebo radioterapiou a v pohode by zila dalej...mam kamaratku, ktora takto zije uz 15 rokov,m chodi na kontroly a zije...presla si peklom ale je tu....

AdamKrt

Homeopatia neni ziadna somarina. Znama ma rakovinu, lekari jej davali tak cca 5 rokov maximalne a uz 3x tolko presluhuje. Brala rozne doplnky ako Wobenzym, GoldenYaca a liecila sa u homeopatov. Sama videla, ako jej homeopatika pomahaju. Homeopati chodili po skoleniach do zahranicia a doktori tu v SK sa mohli proti nim schovat. Diagnostikovali jej take veci a ochorenia /napr. boreliozu/, kde standardne vysetrenia prichadzali s krizkom po funuse.

Znamemu zase homeopatika pomohli zachranit psa, ked mal take hnacky, ze bol kost a koza. Vysledky testov dosli tak neskoro, ze nebyt homeopatik, tak je po psovi. Inokedy zase pes maval alergicke reakcie po ockavani. Ak dostal predtym homeopatika, tak bol uplne OK.

Toto si nikto nevsugeruje a toboz nie pes. Sam tiez niektore obcas uzivam, hlavne ked na cloveka zacina liest chripka, tak je to ucinne /v zaciatkoch/. Homeopatiu beriem ako uplne beznu a normalnu liecbu. A kto si neveri, nech si tvrdi, ze Zem je plocha :)

katka...

Moj znamy je po chemoterapii aj ozarovani uz par rokov, zije a vysledky ma vyborne. Pochybujem, ze keby jedol len zeleninu a ovocie a vykaslal sa na chemot., ze by bol este medzi nami. Dnes uz vsetko skodi, ale to by sme nemohli uz ani dychat.

človek

usinko:

Homeopatia je somarina, prakticky pijes cistu vodu. Liecba potravinovymi doplnkami je komplexna a treba mat spravne davkovanie, postup a dohlad. Treba vitaminy C, B17, graviolu, beta glukan a enzými (surová zelenina a ovocie). Treba vynechat cukor. Je to jediny existujuci sposob liecby. Potraviny nikomu neublizia, v sulade s hypokratovou prisahou, neublizit. Naopak onkologovia vrazdia.

usiko

mirka, clovek, RNG a DAMIAN,

no, by ma zaujimalao, ze ak niekohu lekar po dlhsej dobe diagnostikuje rakovinu krcka maternice alebo prsnika v pokrocilejsom stadiu /len vdaka tomu, ze nechodila zena na prehliadky kazdy rok/, ale potravinove doplnky navrhnete na to, aby sa ta zena vyliecila...je to smiesne, na vsetko iba nadavat ako to skodi, na vsetko ponukat potravinove doplnky a neviem ake aktivity.....som zvedava, kto sa s potravinovymi doplnkami vyliecil z rakoviny...mi to uz lezie na nervy, ten akoze zdravy styl zivota bez chemie propagovany vami, a pritom su to bludy, lebo vsetci vuieme, ze v dnesnom svete, ked zijeme s chemiou, na nas tieto veci uz nezaberaju.....

...mimochodom, mali sme v meste taku znamu, ktorej manzel bol lekar a ona ked dostala rakovinu prsnika, manzel ju nabalachal na homeopatiu a prirodnu liecbu bez chemoterapie a operacie....samorzrejme, ze mu uverila a umrela...ved ako inak....

gabrielle

Ahoj ja som nedavno zalozila diskusiu, kde som sa presne na to pytala. mam 24 a este som nebola, tak skus pohladta niekedy spred 2 tyzdnov alebo tak.Odpisali mi kocky niektore ze tiez neboli este.Ja si hladam nejakeho dobreho,ale do pol roka by som rada absolvovala vysetrenie.najst gynekologa je dost tazka vec ako badam.

aleera

Ahoj Nefefe aj ja už mám po 25ke a ešte som nebola u gyn., ale chystám sa, hoci tiež nemám bolesti, ani žiadne iné problémy, menzes presný ako hodinky a bábätko ešte neplánujem, viem že som mala ísť už skôr aspoň v 20tke, ale mám aj fóbiu z lekárov, tiež sa bojím výsledkov, nie je čas, áno viem, sú to hlúpe výhovorky,ale fakt už musím aj ja niečo s tým robiť. A nie sme samé čo pôjdu takto neskôr,bola tu už taká diskusia tak skús pohľadať. A ak sa bojíš, že ti lekár bude nadávať tak sa ho opýtaj ako často chodí on k urologovi, a vôbec lekári nemajú čo po nás kričať, nie sme malé decká, ak sa mi toto stane tak zdrhnem z ordinácie skôr, než stihne niečo povedať, a už tu bolo aj odporúčanie nájsť si súkromníka, tak dúfam, že ten si takéto výstupi odpustí pa a držím palce

ahoj123

človek: a prečo vlastne používaš počítač? iste máš aj mobil...ved aj to škodíííííí..... :)) vidim že aj ty dodržiavaš čo tu píšeš....