Toto nie je život

Príspevok v téme: Toto nie je život
kvietok007

Môj manžel nevie čo chce,sme spolu krátko iba 9 mesiacov-a vraví stále že ma miluje,ale už ma skoro 5x vyhodil.Ja neviem,čo mám robiť.Je starší o 8 rokov,ale naozaj neviem čo s tým.Ja ho tiež milujem,ale takto sa trápiť a prežívať stále to isté hádky a slová typu-rozíďme sa,bude kľud-toto nie je život.Jeden deň to povie a na druhý deň sa ospravedlňuje.Ja som urobila všetko možné,aby bolo dobre,ale také ponižovanie-ja neviem čo ďalej.Bývam od rodičov skoro 5OO km,a mama o tom nevie,čo sa deje medzi nami.Čo mám robiť???

gima

nemas mi vobec za co dakovat,a chapem ta len preto,lebo sama viem ake to je ked clovek MILUJE CLOVEKA/zo vsetkymi chybami,co ma/a ten druhy ti tvrdi,ze ta MILUJE-ale podla spravanie to tak vobec nevyzera,je to velmi tazke a malo kto to pochopi,jedine ten kto to sam zazije na vlastnej kozi a niekedy ani taky to nepochopia

gima

a niekedy nepomaha ani rozhovor vo dvojici,lebo jeden moze hovorit,aj vyplut srdce na dlan a ten druhy si to len vypocuje a aj tak si robi v konecnom dosledku -STALE TO ISTE A STALE DOOKOLA AJ KED VIE ,ZE TO DRUHEMU SKODI-/vlastna skusnenost-ale to zelazi aj na charakteru cloveka a na kazdom z nas,nemozeme kazdeho hadzat do jedneho vreca/

gima

preco by to mala byt chyba,nie nebola,lebo si tak aspon ulavis a vypises sa,ale urcite ti nikto neda radu s ktorou by si ty bola spokojna,lebo to zalezi len na vas dvoch,tazko sa clovek rozhoduje,ked niekoho milujes a ublizuje ti,na jednu stranu si povies MILUJEM ho- tak vydrzim od neho vsetko/a tomu sa hovori prava LASKA-lebo ho milujes taky aky je/
a mozno aj manzel ta miluje,ale ak ho prepadne ZIARLIVOST vtedy sa neovlada a takto reaguje ako si pisala,lebo ZIARLIVOST je vlmi ZLA VEC-KED JE CLOVEK ZIARLIVI MA ZATEMNENY MOZOG A NEROZMYSLA NRMALNE/aspon si myslim-lebo poznala som aj ja ziarlivca a mozem povedat,ze som si s nim uzila/

drobcek30

ahoj kvietok, no vzťahy sú komplikovaná vec. Faktom je, že vzťah je o dvoch ľuďoch a na to, aby fungoval, musia obaja chcieť a byť ochotní robiť kompromisy. Čo sa týka žiarlivosti, tak ju musíš zastaviť hneď na začiatku. Dať mu na výber, buď Ti verí, alebo nie. Ak nie, tak naozaj nemáte čo byť spolu, lebo manželstvo bez dôvery nebude nikdy fungovať a budete sa len navzájom trápiť. Ak sa rozhodne Ti veriť, tak sa tak musí začať aj správať. Na každom vzťahu je potrebné veľa pracovať a hlavne na začiatku, ale to musíte chcieť obaja. T.j. aj on. Myslím, že najprv sa musíš rozhodnúť, či Vaše manželstvo chceš zachrániť, potom si s ním sadnúť a opýtať sa jeho, či ho chce zachrániť.... A ak áno, tak sa dohodnúť na tom, ako to urobíte. Držím palce

gima

podla mna ti nikto neda radu taku aby tebe vyhovovala,lebo to stale zalezi len na tebe ako sa rozhodnes,kazdy ma inu predstavu o zivote
ja ta chapem,ako ti asi musi byt,lebo ja mam tiez problemi,len s tym rozdielom ze my mame dieta a vy nemate dieta,ale rozumiem ti