problem

mišelka

a porozprával si sa s nou? čo jej robi dobre a ako sa jej to najviac páči? a ani oralne sa ti ju nepodarilo spraviť?
Inak nie vždy je to iba na tebe aj žena musi vedieť ako sa ma hýbať a čo sa jej pači

szaszi

prosim poradte mi zijem s partnerkou uz dve roky a estes a mi nepodarilo urobit ju teraz neviem ci je vo mne chyba ze mam 13cm alebo v nej urobim len 1 cislo a mi klesne ako mam ist na to stale to robim na drazdec

mišelka

ale panenska blana sa niekedy odstranuje viac krat to nieje len hlatka blana vyzera skôr ako eidam plny dier ... neviem ako inak by som ti to vysvetlila ale suhlasim s tym aby bola ona na vrchu a nech ide čo najhlbšie. Tvoj penis to určite nespôsobuje

inox

no viem ze tam je pomocou prstou,citim ju, mozno trocha porusena ale je tam.aj pri pohlavnom styku partnerka citi tlak

lilien

skuste to tak, aby bola ona na tebe. malo by sa to podarit, vsak ho nemas ohnuty o 90stupnov. a baby maju pravdu-nie vzdy to boli a nie vzdy tecie krv. sice ja som pri tom plakala...no u vas to moze byt ten druhy pripad

tinusska

ved preto som sa pytala, ako vedia, ze ju neporusili. pri mne tiez nesla krv, ale podla toho tlaku po prvykrat, a pocitu, ked do mna vnikol druhykrat som vedela, ze panenska blana je fuc....