Vysadenie HAK a možné priberanie??!?

Príspevok v téme: Vysadenie HAK a možné priberanie??!?
livia001

rozhodla som sa vysadit HAk po 4 rokoch, hlavne z dovodu, ze uz nechcem si davat do tela hormony ak uz nemusim(HAK som brala po opperacii ako post liecbu) no som sa po prvy krat stretla s takym niecim ako ze sa da z toho ale riadne pribrat... ma s tym niekto skusenosti?? o tomto som nikdy nepocula az do tohto vikendu a dost ma to vylakalo...

meri.m

Ja som po vysadení spľasla o nejakých 4-5 kíl, pretože na hak som bola akoby nafúknutá a stále som mala chuť na sladké. Kamoška za pol roka na hak pribrala 10 kíl, a keď s tým prestala, bez zmeny stravovacích návykov schudla naspäť. V mojom okolí je efekt teda skôr opačný.

usiko

no, hej, nepribera sa...obvykle je problem schudnut pocas brania HAK, lebo vacsina z nich zadrziava trochu vody /takze zeny priberu 2-3kila/, a potom po vysadeni HAK to ide dole same.......

...u teba je to skor hormonmi...mas oki stitnu zlazu? lebo toto robi priberanie...a napriklad ja som priberala, ked som brala hormonove lieky, alebo mi pichali agolutin casto....

livia001

nie nie neslo o strasenie, to mi povedala kamoska ze po vysadeni velmi pribrala, a ze aj jej zanama. s tym to som sa fakt nidky nestretla a tie tabletky aj tak vysadim ale toto ma velmi nepotesilo....

hmmmm

Somarina. Nepritomnost lieku ma sposobit chorobu? Typicke strašenie chemickej medicíny.
Normalne papaj, chod obcas von a budes ok. Na schudnutie odporucam v lete turistiku v lese po makkuckej trave, s peknym chlapom :-)