Trapna kolegyna!

Príspevok v téme: Trapna kolegyna!
bezbranna?

Mam alebo zacinam mat problem s kolegynou! Cestovali sme spolu aj s mojim priatelom vsetci z roboty jej autom. Moj priatel mal super naladu a rozpraval vo velkom, nie ako bezne. Ibaze oni dvaja sedeli v predu a rozpravali sa dost ticho, takze vela som nemohla pocut aby som sa zapoijila a ked uz som aj pocula, tak ona sa stale vyjadrovala len v druhej osobe (videl si, pocul si..) a ja akoby som bola vzduch. Dost sa ma to dotklo, lebo on je sice jej mensi nadriadeny, ale je v prvom rade moja kolegyna, ale mna v podstate ignorovala. Chichotala sa na kazdej blbosti a skvele si rozumeli, pritom viem ze mu bola aspon dosial nesympaticka. Jemu verim, lebo sa snazil byt v pohode, aby nas vozila castejsia. Ale ona sa mi nepozdava. My dvaja stojime na chodbe a ona prejde okolo s milym usmevom k nemu. Ja len kukam a dost mi to vadi. Je to moj frajer, tak by sa mala uvedomit! 

gima

bezbranna-no,tak su take zeny,ktore vyslovene sa pretrcaju pred chlapmi inych zien a robia sa aky su oni dolezite
to som zazila aj ja,ale zalezi aj na tvojom priatelovi a ked ti vadi,ze sa takto spolu bavia,tak prestante s nou jazdit autom a mas to vyriesene
a na take veci si musis zv.ze zeny sa radi pretrcaju pred chlapmi kord,ked vidia,ze tebe si vsimne niekto skor ako ich,tak ta znicia tou svoju zenskou zavistou,niektore su velke mrchi v tomto/mam bohate skusenosti s tym,ked som padla sefovi do oka,ostatne kolegine ma isli zozrat/

jajka001_

a to je problem? snaz sa s nou zblizit, nebude ta ignorovat. ked sa s nou nebavis, moze si ona o tebe mysliet ze ju nemas rada alebo sa nevies prejavovat.