podte so mnou

Well

Tak si ho oblep paskou okolo nohy:))A hadam nezabudnes:P

Tak ju pekne najdi lebo to bude zrejme termin ockovania:) Trdlo:)

Trdlo:P:) Preco sa mam hnevat???:) Si mi prepichla pneumatiky na aute??:)))

zuzic

tak som sprosta no...mi aj zapipal mobil a nechcelo sa mi vstavat ma boli noha tak ze o chvilu a este o chvilu a potom zabudnem:P
no zbohom:DD umrela by som:D to nikdy:) mne staci chodit za nimi obcas aj to da dost namahy:) mi aj teraz prisla nejaka pozvanka od doktorky a ani neviem co to je niekde som to zalozila...
mno..ze...nenahnevas sa?

Well

Tak to nemen a papaj to cele:)
Pocuj........mas priomienku a aj tak ho zabudas uzivat??

Tebe by bodlo mat domacich lekarov,ze?:) Boli by 24 hodin denne pri tebe a sledovali dodrziavanie dolezitych cinnosti ktore zanedbavas:)

Co mas na srdiecku?:)

zuzic_

denz...lepsie je to asi naraz...by som mala nanic den keby som mala kazdu chvilu...a asi by som sa k tomu ani nedostala potom...by som na to zabudala ako na pangamin:P ale skusim neskor...
:( este dovidim...este to neni take zle uvidime neskor...ale nebola by som rada nosit ich...do kelu co este dokaslem...a kym dojde v mojom poradovnicku cas na ocneho doktora:DD chvilku asi potrva:P)
denz...mozem sa este nieco spytat prosim?

ojka

viem, že ma do toho tiež nič, ale z vlastnej skúsenosti nedám dopustiť na okuliare (: veď to nie je žiadna katastrofa,.... nenič si takto dalej oči a zdravue, čo po tom, čo ti povie nejaký pubertiak,...a ak ti ide fakt len o nich, tak potom existujú aj kontaktné šošovky....

Well

Zuzanka....a nebolo by lepsie ak by si to jedlo jedla po castiach?? Ak mas cas a si doma......proste zjest stvrtku a o pol hodiny dalsiu?? Mozno by to bolo na zaciatok efektivnejsie. Po nejakom case to zacat robit na dve casti atd.

Ale nooooo:))) Si strasna:)Ved napriklad si pozri aj ten odkaz od lleilli :)Su krasne tie okuliare a potom uz len zalezi aky tvar sa ti hodi k tvari:) Je toho vela na vyber:)

zuzic_

jaj aka je tu burka:/ a akurat odisla rodina na autobus tak je konecne ticho:D teda si pustam iba moju hudbu:) lebo bratranec hraval sutazne na klaviri a sesternica spieva ona je solistka v zbore v ba takze k tomu este aj moj brat a nic ine som cely den nepocula iba klavir a spev:P) ani chvila ticha:)...ma tri roky nevideli tak som pocuvala len ze ako som sa zmenila a ako som schudla:P tak mam lepsiu naladu:)
mno...po mne?:D no neviem:P) asi hej:)))
ti poslem jednu foto z birmovky kde je aj brat a kamoska a uvidis ze aj napriek snahe sa nedalo byt vazna:D
myslis? preco potom vsade su len chudunke hm?
ked ja sa snazim nemysliet...ja sa nikdy nenudim ze preto by som myslela ale aj ked sa ucim neda mi to pokoj ked som taka prepchata stale musim mysliet ze z toho priberem...a potom sa nastvem a idem to vybehat a zas mam potom na druhy den nanic klb a nadavam si...ale ked sa lepsie citim aj s bolavym klbom ale ked viem ze som nieco pre to spravila...robim hluposti asi..ale je to strasne blby pocit aj ked nechcem mysliet aj tak mylsim...
no to je hlupost...a co uz my robime tusim obaja dost hluposti:) aj ked vieme ze su to hluposti...
sak to...nechcem vyzerat ako tridsatrocna podnikatelka...aj spoluziacky hovorili ze by som hrozne vyzerala...a nechcem este aj oci si donicit mi staci ze nepocujem dobre...urcite by som vyzerala strasne ale aspon na doma si poziciam brachove je to tak menej rozmazane:)
tak ale...co myslis pre kolkych chlapov vyzeraju baby s okuliarmi sexi? podla mna len malo si to mysli...neviem...mozno by to nebolo take zle ale aj tak...

Well

Tak pred fotenim nech ti niekto stupi na kurie oko a snad sa smiat nebudes:P:))

Bracho je birmovy tato??:)) Ups:)))) No....tak to babo by bolo cele po tebe??:))Ci??:P:)))

Zuzka......vychrtle sa mozno pacia pubertiakom,ale nie muzom ktory uz maju skusenost:))Aj v postielke je to krajsie so zenou co ma aj cici aj rici :)

Musis sa premoct a nemysliet nad tym,ze mozes pribrat.....
Ved telo predsa nie je odpadkovy kos kde sa to len skladuje a skladuje.Telo to spotrebuje velmi rychlo.Treba si to uvedomit.

No......tak sme na tom rovnako:)Tiez v poslednom case som uplne mimo:)) Ale ja sa radsej nadrbem liekmi a potom ako tak sa to da:P:))Viem,ze je to hlupost a zle,ale co uz:)

Zuzanka?Tebe by sekli okuliare....Mas peknu tvar a s okuliarmi by si vyzerala ako manazerka alebo podnikatelka:) Vies ake krasne maju okuliare dnes na vyber?
A Na mna take zeny posobia pritazlivo a tak sexi:)) Jeje.....co ti tu ja pisem:P Sorry:))