podte so mnou

Well

Zuzanka......ja len cakam ze kedy si uvedomis jednu zasadnu vec.To,ze to robis v prvom rade pre vlastne zdravie a nie pre niekoho ineho. Vtedy budem uplne happy.

A urcite viac problemov nemozes mat teraz ked sa snazis dat telo do poriadku.Je to mozno len pocit v tvojej hlave lebo mas blok ktory sa da prirovnat k odvykacke.Tiez im trva dlhsi cas vratit sa do normalu a prezivaju v tom obdobi psychicku zataz a zly stav.Ale je to len docasne.....
Tak pekne pokracuj a ja ti verim,ze si silna osobnost a aj napriek tym zlym pocitom to zvladnes a budes konecne zit normalne a vychutnas si vsetku dobrotu sveta ;)

zuzic_

ved ty vies ako to myslim...jasne ze pol krajca...ja neviem...raz to ide raz nie...mam niekedy az pocit ci je to spravne...ked som bola ako predtym nic mi nevadilo a teraz ked sa snazim dat doporiadku mam este viac problemov jak predtym...vtedy som nebola taka slaba...budem pokracovat ale asi skor kvoli tebe ako kvoli sebe...uz neviem...

zuzic

nemam dva:D jedine taku tehlu ale to by som musela vlacit za sebou aspon lodny kufor aby sa tam mestil ten mobil:P))
tie hodinky to je uz logickejsie:D
no rob si srandu:( polku chleba...
:D na vyvarku:D to by bolo:D aj u nas..prsalo a prsalo...
preco aj ja?:) ja neblbnem mne sa to teraz zacalo pacit a mam biele botasky pekne to bude fialova je moja naj:)
jaj no vtipne:P ale tak nesetrne mi ten doktor ten prst chytil..ze az teraz dnes zacal znovu bolet:P
no...maj lasky cas:P ale podoba sa skor na november:P)

Well

Tak nos so sebou dva mobily:P:)) Alebo take hodinky co sa pouzivaju v kuchyni na minutky :DD

A co take si vecerala??:) Dazdovky nalepene na topanke??:))

Ved to hej:DTen by s tej pracky nechcel ani von:) Jedine ak by som ho dal na vyvarku:P:)) Tak dnes tych mlak bolo u nas pozehnane:))Taky lejak co sa prehnal....:))

Aj ty blbnes s tymi snurkami??:))Moje nervy :P:)))

He......a to ta nevie umyt brat??:P Ci v com je problem??:))

Streda:P:)))No.....a aky den a mesiac??:DD

zuzic

sak to mi uz bude zvonit kazdu minutu:P)) tolko mam pripomienok:)
no nebud zly...dnes som aj vecerala:)
:DD mal si ho hodit do tej pracky urcite by sa zabavil aj tam:D sak to je strasna haluz skakat do takej mlaky:D ja som akurat prisla z vonku a ledva som tie mlaky obchadzala:) som si bola kupit snurky do tenisiek:D take krasne fialove:P
no sak uz robim vsetko a kaslem na nu:) jedine co neviem je odkrojit si chleba a nemozem sa ani poriadne umyt vrrrr:)
no je naozaj krasna:) tak velmi sa mi paci:) a je streda mimochodom:DD taky nanic den vstrede tyzdna:P)