Ako ďalej po rozvode?

Príspevok v téme: Ako ďalej po rozvode?
babylove

Zdravím všetkých.som pár mesiacov rozvedená a neviem sa z toho vyhrabať a obávam sa budúcnosti, ako dokážem ďalej žiť. Môj ex mi hrozne ublížil, pretože sa dokázal na mňa vykašlať a rozviesť sa so mnou počas môjho tehotenstva, a to som chcela mať najkrajšie tehotenstvo na svete a dopadlo to, že už sa na baby teším sama. Všetko, čo som si vysnívala úplnú rodinu sa rozpadlo ako domček z karát. Mám v sebe všetky možné pocity, ale asi najväčšie prevláda sklamanie, ako človek dokáže ublížiť tým najbližším a tým najmenším.

dobra vila

Je mi ta luto. Rozvodom konci vela manzelstiev, ale dviha sa mi zaludok pri pomysleni, ze ta opustil manzel pocas tehotenstva! To iba znaci, aky looser a hlupak to je v jednom. Prepac, neviem ake problemy ste mali, alebo ake problemy mal on s tebou (kedze to bolo z jeho strany), ale manzel, ktory opusti svoju tehotnu zenu, je hajzel!!! Myslim, ze vydrzat tych par mesiacov po tvojom boku by nebola byvala ziadna veda. Aspon by si mala pokojne a stastne tehotenstvo - docasne riesenie... Toto minimum pre teba MAL spravit, tak ako aj pre svoje este nenarodene dietatko.
Vies, zaroven aj myslim, ze mas stastie v nestasti. Neviem kolko mas rokov, ale bud rada, ze si v tom a na svet pride niekto, kto ta bude zarucene zboznovat. Casom si mozno najdes noveho partnera (dietatko v laske vobec nie je prekazka), netrap sa...
Prajem ti do buducna vela sil a hlavne, aby si NIKDY nemusela zavisiet na nejakom chlapovi. Dufam, ze raz mu to natries, aspon z tejto stranky. Bud silna.

babylove

Keby si tak mal pravdu,a naozaj to čas vyriešil, strašne rada by som zabudla hneď teraz ale nedá sa to.To že som si nechala zničiť život a ešte sa aj nad tým trápim ma štve najviac.Mať tak o pár rokov menej a túto skúsenosť, tak naivne nenaletím. Možno sa niekto zmôjho príbehu poučí, lebo ja som rozmýšľala srdcom, a to bola veľká chyba.

mate59

Nič nenarobíš, bude.Možno to bude takto lepšie,ako keby si mala zlé manželstvo,ktoré by sa časom rozpadlo.
Ty mu dáš svoju lásku, výchovu a všetko, čo bude v tvojich silách, možno stretneš človeka, ktorý vás bude mať skutočne rád a budete šťastní.Čas všetko vyrieši.

babylove

Snažím sa o to,ale koľkokrát sa to nedá,viem že to malé všetko prežíva so mnou a o to je to ťažšie. Každý chce pre to svoje len to najlepšie a moje baby ešte ani na svete nie je a už bude bez otca. To ma najviac trápi, že mu nedám všetko čo by som chcela aby malo.

mate59

Je to krátko, všetko sa v tebe ešte bije a nie si vyrovnaná s rozvodom.Čas všetko vylieči.Ty sa sústreď na to maličké,snaž sa netrápiť,nestresovať,aby sa to zdravé narodilo,bude ti oporou tak ako i ty jemu.