Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Fevarin priberanie

psc

Fevarin je podla mna nedobry liek BOYS, zenam by ho vobec nemali davat GIRLS, ja som ho bral BOYS a stale som len spal GIRLS, I can nasty:D

psc

Mne vyvolaval tzv. kaskadovite stavy, cize inak povedane, drbalo mi este viac ako bez neho:D
Ta firma produkuje nieco, o com ani nevie, co to vlastne je:DDDD

Carpo

Od Fevarinu som dosť pribral,dokonca kolegovia v práci vraveli,že očividne.Keď som tento problém konzultoval s psychiatričkou,povedala mi,že mi môže zmeniť liek,ale daného problému sa nezbavím,nakoľko všetky lieky typu antidepresív spôsobujú zvyšovanie na váhe,dôležité sú diétne opatrenia a dostatok pohybu.Fevarin na začiatku spôsobuje ospalosť a nevoľnosť,ale tieto príznaky pominú.Mne vždy dobre pomohol,mal som záchvaty búšenia srdca a úzkosti na psychickom podklade,dokonca mi pomohol raz aj od depresii.každý sme iný,preto aj reakcia na lieky nebude vždy rovnaká,ale mne fevarin vždy veľmi pomohol,až na tú obezitu,ale to už je na diétne opatrenia a redukciu váhy...

B.

Ja som to takisto užíval "pravidelne", najdlhšie týždeň:) Ale nemám nič proti nemu, lieky sa majú užívať pravidelne, inak je to na figu. Podľa mňa ho istotne dávajú na silnejšie depky.

bambulka15

ja som brala fevarin, ale myslim, že z tohto lieku by sa nemalo nejak extrémne priberať. Poviem Vám, ja beriem už dosť dlho Solian a tiež som mala velké stresy, lebo som stále od neho priberala. Teraz sa to, chvalabohu, uz zastavilo, lebo uz beriem mensiu davku. Ale musis si zvazit, ci ti to priberanie stoji za to...alebo sa radsej budes mat dobree...a uvidis, raz tie lieky znizis a nebudes priberat...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Fevarin priberanie - Fórum - ZDRAVIE.sk