ortodoxna krestanka, ako je to s nimi vlastne?

Príspevok v téme: ortodoxna krestanka, ako je to s nimi vlastne?
werhon

Dnes som sa rozpravala s jednou zenou po styridstiatke,dobre vyzerajucou,jej 18 rocna dcera jej usla z domu s moslimom.No po tom rozhovore sa ani necudujem..A tak ma napadlo,ci takyto ludia vobec sexuju, alebo aspon ci onanuju,(nema manzela totiz) ci to nieje pre nich hriech alebo co.Normalne lutujem takych ludi..mate nejake poznatky o tom?

werhon

levicaaaa, viem ze krestania sexuju, ale su krestania a krestania.. a tí najkrestanskejsi najortodoxnejsi, ktorí dodrziavaju prisne pravidla a odsudzuju vsetko naokolo ak nehlasa ze maria je panna a jezis kristus vstal z mrtvych ... proste ci nemaju vycitky svedomia ze masturbuju, a musia sa ist kvoli tomu vyspovedat :D ale to my tu asi nikto nepovie, takí ludia sem asi nechodia...

isabella

takisto krestania mozu mat sex kedy sa im zachce a ak nechcu pocat dieta, tak je im umoznene pouzivat len prirodzene metody ktorymi sa da pocatiu predist, tj: meranie bazalnej teploty, sledovanie hlienu krcka maternice a sledovanie pozicie krcka maternice...
zakazane je okrem kondomov a tabletiek taktiez prerusovana suloz...
ludia, vy ste v tejto oblasti akosi vacsina dost mimo... no a mimo ineho chcem dodat, ze aj tak vacsina krestanov pouziva "zakazane" antikoncepcne metody a veselo sexuju ;-)

werhon

ona bohuzial bola v mladosti oklamana nasluboval jej hory doly, a nakoniec si ju nezobral.a mam pocit ze tym este viac po tych rokoch "zkostatela" v krestanskych nazoroch.nesexuje urcite...ale ci aspon masturbuje :D a ked chce pocat dieta co uz asi neplanuje,vobec si ten sex uzije?asi trp tym ak ma pritom antikoncepciu a je zasadne proti..no to by ste ju dnes mali pocut proti comu vsetkemu je... sila...

levicaaaaaa

miauu :D :D a to ti kto povedal, že kresťania majú mať sex, len keď chcú počať dieťa? :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

miauu

ked si to tak vezmete...krestania by mali zevraj tiez mat sex bez antikoncepcie a bez vsetkeho takehoto-iba vtedy ked chcu pocat dieta

levicaaaaaa

wehon, predstav si, že aj kresťania sexujú :D ako by sa asi rozmnožovali, že? :D :D

alebo, žeby som nepochopila otázke?