mam 27-- co na tvar?

iva47596

Sisamej,sú rôzne firmy od ktorých sú výborné krémy,môžem ti poradit, mám vyskúšané a sú výborné, podľa typu pleti, veku....cez meil

miaa8

denzl, sprosty si ty a tvoje "fundovane" odpovede ktore tu denne vypustas do eteru ako pozeram...predstavujem si ta ako unudeneho zakomplexovaneho chrapuna, co sa cele dni v robote nudi, a ukaja sa iba na nete.

radca

je to veľký omyl, keď si žena myslí o chlapoch, že sa o seba nestarajú a je nám jedno ako vypadáme. Svet sa vyvíja a čo bolo včera neplatí dnes. Aj chlapi chcú byť "in" a mne moja manželka už nadáva do metrosexuálov. Tak nehádž nás do jedného vreca.
sisamej- kozmetiku si kupuj podľa typu pleti a samozrejme stravovacie návyky a pod.

lDenzl

Distingovaný, decentní, dobře vypadající pán nastoupí do kupé, kde
už sedí jeden pán, se - slušně řečeno - velmi škaredou manželkou.
Je k ní mimořádně úslužný:
"Miláčku, sedni si tak, aby jsi neměla průvan. Aby na Tebe nesvítilo
slunko,donesu Ti něco, atd, atd..."
Když žena odešla na toaletu, začne hovořit oproti nim
sedící pán:
"Dívám se na vás, jak se věnujete manželce, zřejmě jí máte velmi
rád, když mě dost překvapuje ten rozdíl mezi vámi v tom, jak vypadáte.
Já jsem plastický chirurg a jak jsem jí pozoroval, dokázal bych jí
značně vylepšit. Když mi ji dovedete na kliniku, za 30.000 ji změním
k nepoznání."
Chlapík se na něj usměje a řekne:
"Děkuji Vám pěkně za ochotu, ale já ji vezu ke kamarádovi na
hájenku a on mi ji tam za flašku zastřelí."

miaa8

denzl, netrep zase p...viny, taki chlapi ako ty, ked sa zenska o seba nestara a vyzera jak mumia tak pindate, ked sa stara tak pindate tiez. si myslis ze vsetky zeny co vyzeraju aspon trochu prirodzene krasne, ze su take naozaj od prirody a ostanu take az do 40ky...
a detsky krem si mozes natret na prdelku, nechapem naco sa do takejto temy ide zapajat chlap, ved u vas je fuk ako vyzerate pokial nesmrdite a nemate spinu za nechtami. zato vy chlapi dokazete na zene ofrflat vsetko.
Sisamej- viacere znacky maju kremy pre rozne vekove kategorie, ja som raz citala ze do 25 sa moze pouzivat kozmetika podla potrieb, trebars aj teenagerska a tak, ale potom sa uz plet ustaly na urcity typ (asi s hormonmi) a treba vyberat kremy podla toho. tak sa popytaj v lekarni najlepsie.